Bad Teacher W mroku zmysłów

Okładka książki Bad Teacher W mroku zmysłów
Kinga LitkowiecAgata Sobczak Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: W mroku zmysłów (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
W mroku zmysłów (tom 1)
Wydawnictwo WasPos
2020-11-30
2020-11-30
literatura polska literatura erotyczna

Niestety rozczarowanie... BDSM jest jedynie na okładce. Klapsy, anal, czy wiązanie do łóżka to trochę za mało moim zdaniem, aby nazwać książkę mianem o powyższej tematyce.
Okropnie ciężko czytało się tę pozycje, a już w szczególności rozdziały z perspektywy Veronicy, która chciała być dorosła a tak naprawdę wyszło z tego jedynie infantylne zauroczenie w przystojnym nauczycielu i próba zagłębienia się w nieco ostrzejszych zabawach.
Ponadto strasznie irytowało mnie czytanie o tym, że Chris ledwo ją dotknął a ona już była mokra...Serio? Jak dla mnie mega niedojrzała książka.

Na drodze Veronicy staje Chris Evans, czyli jej nowy nauczyciel, z którym dziewczyna od początku nie ma takich relacji, jakie powinna mieć.

Nie czytałam żadnej książki Agaty Sobczak, ale za to czytałam kilka tytułów Kingi Litkowiec i mam pewne przypuszczenia, która autorka pisała, którą perspektywę. Dla mnie różnica pomiędzy warsztatami autorek była mocno widoczna i dużo lepiej czytało mi się rozdziały z perspektywy Chrisa.

Ale przejdźmy do konkretów... Czy książka mi się podobała? Nie. Ale czy była bardzo zła? Nie. Nie irytowała mnie i nie znalazłam w niej żadnych większych absurdów, więc na tle innych książek Kingi (pozwolę sobie porównać tę książkę tylko z jej twórczością) wypada najlepiej z tych, które do tej pory przeczytałam.

Czy znalazłam tutaj jakieś inne plusy? Niestety nie. Cały wątek romantyczny, a tym bardziej wątek bdsm był dla mnie bardzo słaby. Relacja między bohaterami mega szybko się rozwinęła i właściwie to była wzięta trochę z kosmosu. Jednak jeszcze bardziej z kosmosu był cały motyw bdsm. On tam niby był, ale jednak go nie było. Nie wystarczy unieruchomić rąk i dać kilka klapsów, żeby od razu nazywać to seksem w klimacie bdsm. Zabrakło mi tutaj głębszej relacji na stopie pan i uległa. Tak naprawdę brakowało mi tutaj jakichkolwiek emocji i atmosfery, która przy takim motywie powinna się pojawić.

Jeśli chodzi o kreację bohaterów, to postać Veronicy działała mi na nerwy. Dziewczyna była kompletnie bez wyrazu, a jak już było widać w niej jakikolwiek charakter, to była naiwna i niezwykle irytująca. Dużo bardziej podobała mi się postać Chrisa, chociaż jednocześnie nie widziałam w nim żadnej władczości i dominacji, jaką według mnie powinien emanować. W ich relacji również zabrakło mi głębi, emocji i chemii.

Została jeszcze kwestia ogólnej fabuły i tutaj pojawia się problem. Wiem, że jak czytałam tę książkę to wątek poboczny w miarę mi się podobał i spoko się to czytało. Tylko teraz problem polega na tym, że średnio zapadło mi to w pamięć. Czytałam tę książkę miesiąc temu, a wiele faktów wyleciało mi już z głowy.

Po okładce miałam spore oczekiwania po tej książce, a tymczasem sceny zbliżeń niewiele odbiegały od tych, z innych pozycji jednej z autorek. Wszystko szybko, raz dwa bez gry wstępnej, ale oczywiście "najlepszy seks w życiu". Dodatkowo nie uwierzyłam do końca w zakochanie Veroniki czy też to że aż tak bardzo pochłonął ją świat bdsm. Całość po prostu nie współgrała. Zachowywała się jak dziecko, które nie do końca rozumie co się dzieje. Na zakończenie nastoletnie problemy do rozwiązania. Czułam się nieswojo.

Założę się, że każdy z odwiedzających mojego bloga, miał w szkole nauczyciela, który mu się podobał. Może nawet nie jednego. Sama też nie zaprzeczę, że podobał mi się pewien wuefista, choć wuefu nigdy nie lubiłam. Jednak czasy szkolne mają swoje uroki, a szkolne miłostki mają to do siebie, że po czasie często odkrywamy, że dana osoba wcale nie jest tak atrakcyjna, jak nam się wydawało, a zauroczenie było tylko efektem chwilowej fascynacji. Jednak bywa też czasem tak, że coś z tej fascynacji zostaje i przeszktałca się w fantazje, wcale nie tak trudne do spełnienia.

"Bad teacher" to doskonały wybór właśnie dla osób fantazjujących o romansie z nauczycielem, z bujna wyobraźnią, otwartym spojrzeniem, ale też dla każdego, kto tylko ma ochotę sięgnąć po odrobinę pikantniejszą literaturę,nasączoną być może kontrowersyjnymi dla niektórych akcentami. Ale za to jak ciekawą, odważną i rozgrzewającą, jak na polskie realia. Aż duma rozpiera, kiedy polscy czytelnicy sięgają po książki wyzbyte z tematów tabu i otwierają się na coś mniej popularnego, mniej znanego, a może wręcz przeciwnie, znanego i lubianego, ale wstydliwego. A przecież pragnień nie powinno, a nawet nie można się wstydzić. Na pewno wielkimi plusami tej właśnie książki, jest otwartość, przejrzystość i pewna kontrowersja. Nie wspominając o hipnotyzujacej fabule i przecudownej okładce, która jednych odstręcza i przyprawia o ciarki, a innych oczarowuje i przywołuje,nie mówiąc nic, a jednocześnie mówiąc tak wiele.

Historia Veronicy i Chrisa, których połączył zakazany romans jest kontrowersyjna, odważna i pozbawiona lukru. Pożądanie zaprowadziło ich poza granice szerokopojmowanej w różnych kręgach przyzwoitości,jednoczesnie wprowadzając w układ uczucia, dla których raczej nie ma miejsca w kontrowersyjnym świecie BDSM, świecie, jakim żyje wymagający Chris Evans- biznesmen, nauczyciel, a po godzinach Dom.

ON POKAZAŁ MI, CZEGO POTRZEBUJĘ W dniu, w którym po raz pierwszy zobaczyłam mojego nauczyciela ? Chrisa Evansa, zapragnęłam poznać go lepiej. Gdy mi na to pozwolił, chciałam więcej. Kiedy pokazał mi, kim jest, nie uciekłam. Był mi niezbędny do życia niczym powietrze. Jego mroczna aura owładnęła mną, zachęcała, bym zrozumiała, co czuje mężczyzna, który uprzytomnił mi, czego potrzebuję. ONA POZWOLIŁA MI BYĆ SOBĄ Veronica Jones była zakazanym owocem, którego nie byłem w stanie sobie odmówić. Nie próbowałem walczyć z tym pragnieniem. Chciałem, żeby była moja, żeby oddała mi się w pełni. Pokazałem jej siebie, a ona zaakceptowała to, kim jestem. Chciała tego, co jej ofiarowałem. Zgodziła się być moją i pozwoliła mi być sobą.

Sympatyczna, aczkolwiek jak dla mnie nieco za lekka i mało zmysłowa. Sam pomysł ciekawy i intrygujący, jednak jak dla mnie brakowało klimatu i emocji. Niby niegrzeczne, ale nie do końca ... Taka sympatyczna .

Ostatnio u mnie na bookstagramie bardzo gorąco. Dziś mam dla Was kolejną hot książkę.

Bad teacher to erotyk, na który czekałam od momentu, gdy o nim usłyszałam.

Veronica jest uczennicą. Ma problem z przedmiotem przedsiębiorczość. Niespodziewanie jej klasę zaczyna uczyć tego przedmiotu przystojny przedsiębiorca, który zostaje nauczycielem na zastępstwo.
Chrisowi dziewczyna od razu wpada w oko. Gdy matka Veronici prosi go o udzielenie jej córce korepetycji, zgadza się. Para szybko z nauki przedsiębiorczości przechodzi do przyjemniejszych rzeczy 🔥 Czego jeszcze Chris nauczy Veronicę? Jak potoczy się ta znajomość? Czy Veronika wreszcie nauczy się przedsiębiorczości? Co na to jej rodzice? Tego musicie dowiedzieć się sami 😉

Ja mogę Wam gorąco polecić tę pozycję. Z pewnością jest to świetny erotyk, który pobudzi Waszą wyobraźnię.
Bardzo fajne jest to, że na początku mamy słowniczek, który tlumaczy pojęcia używane w BDSM. Dzięki temu łatwiej odnaleźć się w lekturze.

Książkę czytało się szybko i przyjemnie.

Nie ma tu nudy, a w pewnym momencie robi się nawet groźnie i niebezpiecznie. 😎

To jak? Kto chętny? 🔥🔥🔥

Bad teacher to erotyk, na który czekałam od momentu, gdy o nim usłyszałam.

Chrisowi...

Nauczyciel i uczennica. Dosłownie i w przenośni. Bardzo mechaniczne. Żadnych niedomówień.

Nie.
Nie ma sensu nawet pisać opinii, wystarczy przeczytać pierwsze strony tej książki. Właściwie to lepiej nie czytać nawet pierwszych stron. Tak złego sytlu nie widziałam dawno.

Nie.

Trochę się zawiodłam no i wynudziłam się