Odnajdę Cię

Okładka książki Odnajdę Cię
Nana Bekher Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Włoskie pożądanie (tom 2) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Włoskie pożądanie (tom 2)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-06-04
2020-06-04

Poszukiwania młodszej, zaginionej siostry kierowały życiem Domenica. Za wszelką cenę chciał ją odnaleźć, dlatego też gotów był zrobić wszystko żeby tylko ona się odnalazła. Nie zauważył jednak że niszczy tym swój związek, oddala się od swojej miłości. Dlatego Miranda postanawia go opuścić, zostawić i uciec. Ten jednak szybko znajduje pocieszenie wśród innych kobiet, przeciwieństw Mirandy.

Wszystko się zmienia gdy Miranda wynajmuje prywatnego detektywa, by odnaleźć Domenico. Dlatego też dzięki temu trafia na trop, udaje mu się trafić pod adres gdzie ona mieszka. Musi podjąć się, ratowania Mirandy z rąk złego człowieka. Okazuje się że Domenico może być ojcem 6- letniego synka, jego byłej miłości. Zrobi wszystko by dowiedzieć się prawdy, czy jest ojcem tego dziecka. Mężczyzna wkońcu odnalazł kobietę życia na dobre.
Miranda i Domenico muszą zamknąć stary dział życia i otworzyć nowy.
Czy Miranda otworzy się na nowo przed Domenico i pozwoli mu się pokochać ? Czy na naprawienie błędów nie będzie za późno?

I tu do książki świetnie pasuje stwierdzenie, że stara miłość nie rdzewieje... Mimo że w życiu tak się potoczyło i los ich rozłączył, uczucie nadal się tli, jeszcze nie wygasło. Cudownie towarzyszące emocje rozwieją wszelkie wątpliwości. Mężczyzna o lodowatym sercu z kamienia, bez uczuć, naprawdę się zmieni i okaże się być najlepszym ojcem kochankiem a także bratem. Dla miłości poświęciłby i zrobił wszystko, dla rodziny gotów był oddać życie.

Autorka ma swój styl pisania, dzięki temu nie mamy problemu ze zrozumieniem fabuły książki. Nana wie jak rozpalić zmysły. Dzięki niej można wczuć się w świat w którym toczy się akcja. Akcja za akcją :)

Książka przepełniona jest pożądaniem, tajemnicami, miłością. Nie zabraknie tu gangsterskich porachunków, seksu oraz motywów władzy. Przekonacie się również jak władcza może być rodzina Montechiaro, tu wszystko musi być w należytym porządku.
Gwarantuję że nie pożałujecie, decyzji podjętej o przeczytaniu książki.

!!!Recenzja!!!

Brak umiejętności radzenia sobie w ciężkich, a jednocześnie przeciągających się sytuacjach problemowych, zapewne będzie rzutować na najbliższe otoczenie osoby borykającej się z nimi. Jeżeli w porę się dany człowiek nie opamięta to może zakończyć się tragicznie, jeśli chodzi o sprawy uczuciowe. Otóż druga połówka da radę znosić złe zachowanie człowieka do pewnego momentu, w którym to zakończy się ich związek.

Zarys fabuły

W książce spotykamy losy Domenico, którego młodszą siostrą jest Blanca, dawniej znana, jako Ginger. Podwładni bohatera łapią detektywa, który dotychczas śledził Domenica, który po nieudanym przesłuchaniu go zabił. Po pewnym czasie Domenico dowiaduje się, że był wynajęty przez Mirandę jego byłą ukochaną. Mężczyzna za pomocą detektywa odnajduje dziewczynę, będąca w innym związku, a dodatkowo posiadającą sześcioletniego syna o imieniu Nico. Podwładnym podstępem udaje się wykraść materiał do badań DNA, które stwierdzają, iż Domenico jest ojcem tego dziecka. Mężczyzna postanawia porwać syna. Czym Nico i Miranda zaskoczą Domenico? Co dalej z Mirandą i jakie nawiążą się relacje między nimi? Co jeszcze wydarzy się w życiu bohaterów? O tym w książce „Odnajdę Cię” autorstwa Nany Bekher.

Rozstanie

Miranda uciekła od Domenico po tym, jak stał się nieobliczalnym pod wpływem stresu wynikającego z bezowocnych poszukiwań swojej siostry. Autorka świetnie pokazała w książce, że człowiek pochłonięty problemami zapomina o życiu i najbliższych stając się oziębłym i agresywnym. Niestety mało kto sobie zdaje z tego sprawę i w rzeczywistości dochodzi do kłótni i jeszcze gorszych scen w związku, który powoli przestaje istnieć. Tak jak Domenico, tak i każdy zaczyna to rozumieć po fakcie, gdy najczęściej nie ma już tej osoby u boku. Bohater nigdy nie przestał o niej myśleć, gdyż tylko ona była dla niego jedyną miłością. Więc gdy dostał szansę od losu, zaczął od razu działać dla dobra syna oraz jej.

Odczucia

Autorka i w tym przypadku wciągnęła mnie od pierwszych stron losami Domenica, który swoja porywczością i szybkim działaniem w poważnych sprawach nadał książce odpowiedni charakter. Wszyscy bohaterowie są bardzo dobrze nakreśleni, a za sprawą przedstawienia akcji z punktu widzenia Domenica i Mirandy, dowiadujemy się, co myśleli i jakie mieli uczucia. Pojawiają się również pikantne sceny erotyczne, co zapewne skusi fanki gatunku. Najlepsze są sytuacje, gdy już domyślam się co będzie dalej, a tu nagle Zonk i historia biegnie zupełnie innymi torami, a to podnosi jakość pozycji i jeszcze bardziej zachęca do dalszej lektury. Ponadto otrzymujemy również informacje dotyczące bohaterów z poprzedniego tomu, którzy co jakiś czas pojawiają się w życiu Domenico i Mirandy, co nie zawsze spotykamy w seriach.

Podsumowanie

Książkę czyta się płynnie i przyjemnie i zdecydowanie wywoła u każdego z czytelników emocje, która zabronią im odrywania się od niej, jak było w moim przypadku. Jeżeli zajdzie taka sytuacja, to można czytać książkę oddzielnie, ale warto sięgnąć również po poprzedni tom. Mężczyzna na okładce pasuje do treści pozycji i zdecydowanie przyciągnie wzrok fanek gatunku. Gorąco polecam książkę wszystkim czytelnikom lubiącym wciągające romanse mafijne, które oprócz wspaniałej akcji odznaczają się również tym, że poruszają problemy, które mogą spotkać każdego z nas.

!!!Recenzja!!!

Książki Nany Bekher zaczęłam czytać od Nieznośnego milionera, tak już zostało. Uwielbiam Jej wszystkie książki, na każdą czekam bardzo cierpliwie, chociaż nie jest to łatwe. Sami wiecie jak to jest z tym czekaniem.

"Odnajdę cię" to drugi tom serii "Włoskie pożądanie" @nana_bekher_autorka

Jesteście ciekawi co spodkało tego włoskiego przystojniaka ?
Otóż, Domenico odnalazł zaginioną siostrę, lecz gdy ją szukał stracił miłość swojego życia. Gdy zlecił odnalezienie Mirandy, okazało się, że ma 6-letniego syna Niko. Mężczyzna podstępem zdobywa DNA chłopca i dowiaduje się, że ma syna. Postanawia go porwać i gdy spełnia swój plan, chłopiec grzecznie spełnia jego polecenie jakby był przygotowany. Jednak to nie koniec niespodzianek, matka ku zdumieniu przyszłego bossa nie zgłasza się po dziecko!

Dlaczego matka nie szuka syna ?

O czym, dowie się jeszcze Domenico ?

I jeśli myślicie, że to koniec rewelacji jakie spotykają naszych bohaterów, to jesteście w dużym błędzie 😏.

Autorka znowu wciągnęła mnie w świat nie tylko mafii ale, też zemsty, intryg, nienawiści, chorej fascynacji i miłości. W tej książce nie ma czasu na nudę, bo tu dominuje akcja plus gorące sceny, których autorka nam nie oszczędza😍🔥.

Pisarka zafundowała mi totalny rollercoaster wrażeń🙃.

Już nie mogę się doczekać tego, co będzie się działo w trzecim tomie serii🥰.

"....Dopiero gdy odeszła, zrozumiałem, jaką krzywdę jej wyrządziłem, a ona była przy mnie, wspierała, kochała i każdego dnia mi to okazywała. Spieprzyłem to....."

"Odnajdę cię" to drugi tom serii "Włoskie pożądanie" @nana_bekher_autorka

Jesteście ciekawi co spodkało tego włoskiego przystojniaka ?

Domenico i Miranda kilka lat temu byli parą. Zmiana, którą przeszedł mężczyzna podczas szukania siostry (Blanca z pierwszego tomu) niestety zniszczyła ich związek.Kobieta odeszła,kontakt urwał się całkowicie. Teraz ,gdy Domenico odnalazł siostrę i poukładał swoje sprawy,postanawia odnaleźć ukochaną. Jednak to Miranda,a właściwie wynajęty przez nią detektyw odnajduje go pierwszy. Powód dla ,którego kobieta szuka Domiego przewróci jego życie do góry nogami. Czy Miranda jest szczęśliwa w nowym związku?Kim jest Nico?Czy Domenico zawalczy o swoją miłość ? Koniecznie przeczytajcie ,aby poznać odpowiedzi na te pytania😊

Czytając Ginger myślałam,że jest to najlepsza książka Nany,teraz zmieniam zdanie i chyba muszę postawić Cykl Włoskie pożądanie na jednym miejscu🙈Odnajdę Cię to książka pełna emocji,tajemnic i świetnie opisanych scen erotycznych🔥🔥🔥 Akcja od ,której ciężko się oderwać,chce się od razu poznać odpowiedzi na wszystkie niewiadome i dowiedzieć się jak zakończą się burzliwe losy bohaterów. Domenico to mój kolejny książkowy mąż😍Jest idealny ,niebezpieczny i brutalny,ale też czuły i romantyczny. Polecam😍😍😍Książka ,którą trzeba przeczytać. Niecierpliwie czekam na kolejny tom

W tej książce poznajemy dalsze losy Ginger oraz Santiago, w poprzednim tomie dowiedzieliśmy się że Ginger ma starszego brata - Domenico i na nim autorka skupiła się w tej części. Dorosłe życie Domenica do tej pory było skupione na tym aby znaleźć zaginioną siostrę. Nasz bohater nie należy do grzecznych chłopców, jest jak na Włocha przystało bardzo porywczy i przystojny. W jego życiu była kobieta - Miranda, dzięki której poznał co to jest miłość, no nie widzieli świata poza sobą. Niestety kobieta odeszła od niego bo gdy poszukiwania siostry nie przynosiły skutku Domenic bardzo się zmienił i Miranda po prostu się go bała. Po długim okresie czasu Dominica obserwuję pewien detektyw - okazuje się że wynajęty przez Mirandę. Nasz przystojniak dowiaduje się że ma syna, 6-letniego syna co jest dla niego nie małym szokiem i postanawia go porwać od matki.

Jak dalej potoczy się ta historia Wam nie zdradzę bo musicie się przekonać sami 🙈
W I części dużo się dzieje, ale tutaj akcji jest jeszcze więcej, ciekawe dialogi również nie pozwolą Wam jej odłożyć i przeczytacie ja na raz
( ja znowu to zrobiłam 🤣) choć to ponad 400 stron. Naprawdę każdy znajdzie coś dla siebie w tej części 💪
@nana_bekher_autorka zakończeniem dała do myślenia dlatego z niecierpliwością czekam na III tom tej serii który swoją premierę będzie miał w Styczniu 2022.

Tytuł: Odnajdę Cię
Autor: @nana_bekher_autorka
Wydawnictwo: @waspos
Ilość stron: 420

"Odnajdę Cię" to drugi tom serii Włoskie Pożądanie.

Domenico całe swoje życie podporządkował aby odnaleźć swoją zaginioną siostrę. Odnalezienie siostry było dla niego najważniejszą sprawą. Gdy dochodzenie nie odnosiło pozytywnych wieści mężczyzna swoją złość przenosił w domu. Przez co stracił swoją ukochaną. Gdy wreszcie udało mu się odnaleźć siostrę postanowił walczyć o swoje szczęście. Mężczyzna dowiedział się, że ktoś go szuka. Tym kimś była Miranda. Ta kobieta to była jego miłość sprzed lat. Domenico postanawia się o niej dowiedzieć. Te poszukiwania odniosą nowe wydarzenia w jego życiu.
Czy Domenico odzyska swoją jedyną miłość?
Jak przeszłość wpłynie na ich życie?
Czy porachunki mafijne zburzą ich szczęście?

Nana znów pokazuje nam tą książką wiele emocji. Nie braknie pożądania oraz namiętnych chwil które wywołają rumieńce na policzkach. Miłość ukazana w tej książce pokazuje nam że może przetrwać wszystkie zawirowania losu. W tym tomie przeczytamy też trochę o Blance i Santiago z czego bardzo się cieszę ponieważ ich bardzo polubiłam. Historia jaką stworzyła Nana jest pełna zwrotów akcji oraz intryg. Wątek choroby chwycił mnie za serce, nawet uroniłam łzy. Jestem bardzo zafascynowana tą historią. Kolejny raz nie zawiodłam się na piórze autorki. Uwielbiam gdy książka mnie tak wciąga, że nie mogę się od niej oderwać. Z wielką niecierpliwością będę czekać na kolejny tom. Pióro Nany polecam wam ogromnie ♥️

Tytuł: Odnajdę Cię
Autor: @nana_bekher_autorka
Wydawnictwo: @waspos
Ilość stron: 420

"Odnajdę Cię" to drugi tom serii Włoskie Pożądanie.

Na półkach: , , , ,

„ ODNAJDĘ CIĘ. WŁOSKIE POŻĄDANIE. TOM II” - NANA BEKHER

STARA MIŁOŚĆ NIERDZEWIEJE

Ten kto z WAS miał okazję sięgnąć po I tom serii WŁOSKIE POŻĄDANIE, pt. „GINGER”, ten dowiedział się , iż tajemniczym, przystojnym Włochem okazał się być bratem głównej bohaterki. Drugi tom serii WŁOSKIE POŻĄDANIE jest kontynuacja losów Ginger, lecz w głównej mierze ta część skupia się na postaci Domenico Montechiaro. To jego historię poznamy i pokochamy. Nasz porywczy i przystojny mafiozo pragnie za wszelką cenę odnaleźć swoją ukochaną. Po upływie prawie sześciu lat rozpoczął bardzo intensywne poszukiwania. - A co takiego się wydarzyło, że piękna młoda Miranda postanowiła odejść od Domenico, skoro tak bardzo się kochali. Świata poza sobą nie widzieli. Powód dla którego Miranda opuściła ukochanego - było jego zachowanie. Dziewczyna po prostu się go bała.
Jednak niezbadana jest siła miłości i mocy przebaczania. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest, miłość wszystko wybaczy. Tylko trzeba zawalczyć o tę miłość. - Jak się okazuje przez te 6 lat nasza Miranda ukrywała przed swoim ukochanym bardzo cenny sekret. Za ten sekret oddała by własne życie.- Dlatego, też postanowiła odnaleźć swojego ukochanego. - dlaczego akurat teraz? Co takiego ona ukrywa? Co ma wspólnego z sekretem Mirandy, nasz mafiozo? - Co wydarzy się, gdy na jaw wyjdzie sekret dziewczyny? Z jakiego powodu dziewczyna uciekła? - co najważniejsze, jak zachowa się Domenico , gdy pozna prawdę o sekrecie Mirandy? Czy ich uśpione uczucie rozpali na nowo ogień miłości w ich sercach?
Domenico i Ginger pochodzą z mafijnej włoskiej rodziny. A jak to u rodzin mafijnych jest, one są w ciągłym niebezpieczeństwie. Każdy czyha na ich potknięcie, bądź śmierć. Każdy może im (rodzinie Montechiaro ) zagrażać? Kto tym razem ośmielił się zadrzeć z rodziną Montechiaro? Kto pragnie śmierci z ich rąk, a kogo oszczędzą, bądź darują życie? Gdy ktoś zagraża rodzinie Montechiaro i ich najbliższych są wstanie ochronić ich o wszelkiego niebezpieczeństwa. Zrobią wszystko, nawet oddadzą życie. Teraz przyszedł czas na najważniejsze pytanie: Czy Miranda i Domenico będą w końcu razem i na zawsze?
Niestety nie mogę WAM nic więcej zdradzić....! Mogę WAS tylko gorąco zachęcić byście sięgnęli po tę książkę, jak i pierwszy tom serii! Naprawdę Warto!
Ta seria idealnie umili swoją lekturą jesienno-zimowe wieczory. Autorka Nana Bekher stworzyła niezwykle piękna, wciągającą, emocjonalną oraz rozpalającą zmysły historię. Dreszczyku emocji dodają gorące, sensualne sceny.(+18!). A wartka akcja tej fabuły nie pozwala czytelnikowi oderwać się od lektury, póki jej nie skończy. Książkę czyta się szybko, lekko i przyjemnie, a to za sprawą dużej czcionki, więc podczas lektury nie będziecie narzekać na nudę, a raczej będziecie się rumienić z emocji jakie dostarczy WAM ta seria. Ta książka jest genialna. Rewelacyjnie wykreowani bohaterowie, fabuła ciekawa i napisana na piątkę z plusem. Uwielbiam pióro autorki. Już nie mogę doczekać się, gdy sięgnę po jej kolejne literackie dzieci. A przede wszystkim po III tom serii WŁOSKIE POŻĄDANIE!
ZACHĘCAM DO LEKTURY!!!

„ ODNAJDĘ CIĘ. WŁOSKIE POŻĄDANIE. TOM II” - NANA BEKHER

STARA MIŁOŚĆ NIERDZEWIEJE

Dalsze losy rodziny Montechiaro. W tym tomie poznamy bliżej Domenico, który za wszelką cenę chce odzyskać utraconą miłość. Mimo iż mężczyzna żyje w świecie mafii, jego serce potrafi kochać. Po odzyskaniu siostry skupia się na własnym życiu. Walczy o utraconą miłość jak i syna a którym długo nic nie wiedział. Pełna emocji książka, porachunkow gangserskich oraz idelanie stworzonych bohaterów. Autorka tworzy tak dobrze wykreowane postacie, że czytając jej książki wczuwamy się w świat w którym się toczy akcja. Miłość, walka, dążenie do celu to w rodzinie Montechiaro podstawa ich funkcjonowania.

Ginger odzyskała tożsamość, przybiera prawdziwe imię - Blanca, ma cudowną rodzinę.
Domenico przez lata szukał zaginionej siostry, był tak zdeterminowany, ta sprawa stanowiła priorytet, przez to stracił ukochaną. Był niczym szaleniec, źle traktował Mirandę, kobieta bała się go i uciekła.
Na rodzinę Montechiaro wiele spadło w ostatnim czasie, teraz kiedy sytuacja staje się opanowana, Domenico postanawia odnaleźć Mirandę. Poszukiwania pociągną za sobą lawinę kolejnych zdarzeń, momentami będzie bardzo niebezpiecznie, emocji nie zabraknie.
I choć Miranda i Domenico nadal darzą się miłością, ich droga nie będzie usłana różami. Zazwyczaj tu gdzie przystojny, seksowny mężczyzna jest i zazdrosna kobieta, tak samo będzie tym razem.
Czy miłość wystarczy by stawić czoła wszystkim przeciwnościom losu?

W tym tomie autorka kolejny raz zabiera stawia na emocje. Bolało mnie to jak traktowana była Miranda przez swojego partnera. Byłam na niego wściekła, przez jego kłamstwo kobieta straciła kawał życia, nie mogła cieszyć się nim. Okrutny, podły człowiek, jak można być aż takim potworem?
Pojawiają się też Santiago i Blanca, bardzo ucieszyłam się, że autorka o nich nie zapomniała.
Jestem zachwycona tą historią, podobała mi się zdecydowanie bardziej niż poprzedni tom. Ta część chwyta za serce, jest piękna, wzruszająca, choć nie zabraknie smutnych momentów.
Niesamowite zwroty akcji, niebezpieczeństwo, wielka namiętność.
Ta historia dowodzi, że prawdziwa miłość zwycięży wszystko, czas także nie stanowi problemu, to silne uczucie nie zgaśnie mimo lat..
Pokochałam głównych bohaterów, są mi bardzo bliscy, będę tęskniła. Mam nadzieję, że pojawią się także w kolejnej części, nie mogę się doczekać, ciekawe co jeszcze autorka szykuje dla czytelników.

Dodaj cytat z książki Odnajdę Cię