Psierociniec. Ufopsiaki

Marcin PiwowarskiAgata Widzowska Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Foksal, Wilga Cykl: Psierociniec (tom 5) Seria: Psierociniec literatura dziecięca
Grupa Wydawnicza Foksal, Wilga
Psierociniec (tom 5)
literatura dziecięca
Psierociniec

Cieszę się, że tyle obecnie na rynku pięknych i mądrych książek dla dzieci o zwierzętach. Seria "Psierociniec" trzyma bardzo wysoki poziom i polecam do słuchania całym rodzinom - dzieciaki często lepiej wyedukowane pod względem szacunku do naszych braci mniejszych niż dorośli.

Lubię ten moment, kiedy przygaszamy światło, wybieramy wspólnie lekturę i zasiadamy do czytania.
Lubię kiedy zadajesz mi pytania, pokazujesz mi to co zapamiętałeś ostatnim razem.
Lubię chwile kiedy jesteśmy razem...
Dziękuje Ci Synku, że dałeś mi możliwość zabierać Cię w literacki świat.

Ostatnio wraz z Jasiem mieliśmy okazję poznać ekipę z Psierocinca. Nasze, pierwsze...

Psierociniec. Ufopsiaki to ostatnia część opowieści o przygodach psich bohaterów z Psierocińca, od którego nazwy zaczerpnęła tytuł cała seria. Agata Widzowska tym razem proponuje młodemu czytelnikowi klasyczną książkę przygodową, bez poruszania poważnej problematyki, o którą otarła się w Niepiesku. Powstała sympatyczna książka z bohaterami poprzednich części serii, ale...

🅿🆂🅸🅴🆁🅾🅲🅸🅽🅸🅴🅲 🆄🅵🅾🅿🆂🅸🅰🅺🅸
🅰🅶🅰🆃🅰 🆆🅸🅳🆉🅾🆆🆂🅺🅰

w zasadzie czeka na nas już sama końcówka przygód piesków, bo czytamy już kilka wieczorów 🐶

W tej części mamy jeszcze lepszą zabawę, bo przecież są kosmici i to mili i dodatkowo mają czadowy język 🐕‍🦺🦮🐕
Ogólnie przygodówka zachwyciła mojego 5latka i co jest ogromnym plusem, jest tu co czytać, wiec to nie książeczka na jedno posiedzenie.

Przepiękna, przezabawna, wzruszająca,pouczająca, pełna pięknych wartości.
Zasmuca mnie jednak fakt, iż jest to niestety ostatnia z serii "Psierociniec", ktoś jest tak bardzo bliska sercom moich dzieci i moim.

• 2021
  • Audiobooki