Dziedzictwo von Schindlerów

literatura polska
kryminał, sensacja, thriller
9788382020274
literatura polska

Spokojne Mazury, zjazd pisarzy i trup! Sielankowy pobyt pisarzy przerwany zostaje śmiercią jednego z nich, a to dopiero początek mrocznych wrażeń. Przeszłość skrywa mroczne tajemnice, lecz czy na pewno warto dążyć do ich odkrycia? „Dziedzictwo von Schindlerów” to świetne połączenie wątku kryminalnego z historycznym, które razem tworzą niezapomniany klimat. Nieszablonowi...

• Posiadam :)
  • Beenar
  • Do kupienia na ten miesiąc
  • Sensacja
  • Moje książki <3
  • Wyzwanie czytelnicze 2020
  • Kwe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Dziedzictwo von Schindlerów