Wymazani z pamięci

Prószyński i S-ka
literatura polska
kryminał, sensacja, thriller
literatura polska

Jestem przeszczęśliwa z decyzji o kupnie i przeczytaniu tej książki. Żaden kryminał mnie ostatnio nie wciągnął tak mocno jak ten. Fenomen!

Ależ to było dobre. Borlik jest coraz lepszy i coś czuję, że będzie jeszcze lepiej. Dopracowani bohaterowie. Rewelacyjny pomysł na fabułę. Czyta się jednym tchem i naprawdę nie ma szansy, żeby odłożyć książkę na dłużej. Minus za zakończenie. Ale to dlatego, że spodziewałam się czegoś niebywałego, a tu tak łagodnie się potoczyło.

Jestem zaskoczona, bardzo! Piotr Borlik po raz kolejny udowodnił, jak niesamowicie różnorodne historie potrafi tworzyć. I jakie wciągające!

Szesnaścioro dzieci w wieku od ośmiu do siedemnastu lat pojawia się nagle w Gdańsku. Nie wiedzą, skąd się wzięły, ani co się z nimi działo wcześniej. Szybko okazuje się, że są to poszukiwane od lat ofiary uprowadzeń. Dzieci zniknęły w...

Świetny i wciągający początek, jako taki środek i rozczarowujące zakończenie które uczyniło książkę bardzo przeciętną.

Ohoho! ależ mnie zaskoczył ten kryminał!
Napisany zupełnie inaczej niż większość.
Bez nadmiaru trupów za to z wątkiem, który nie dał mi spać przez całą noc!

To pierwsza od dłuższego czasu , tak dobra opowieść przez którą zarwałam nockę.

Książka bardzo szybko przeczytana, inna od poprzednich książek P.Borlika. Dla mnie ...Rewelacja🔥💪, polecam.

Ogólnie książka dobra, ale zakończenie mnie rozczarowało. Czegoś zabrakło. Jakiegoś rozwiązania zagadki z wielkim wow. Mimo wszytko polecam!

Książkę czytało się bardzo dobrze. Odnalezione dzieci, które niczego nie pamiętają to mnie zaintrygowało. Byłam ciekawa co się wydarzyło. Podobało mi się, że postacie nie były płytkie a każda z nich miała charakter. Fabuła książki jak najbardziej na plus. Polecam.

• 2020
  • 2020
  • Ebook
  • Ebooki
  • Chcę kupić
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Wymazani z pamięci

Video

Video