Pęknięcia

Bucketbook
LGBT+ romans dramat tolerancja miłość
literatura obyczajowa, romans
LGBT+ romans dramat tolerancja miłość

Witajcie Kochani . Dzisiaj przychodzę do was z recenzją książki „Pęknięcia” tajemniczej pisarki Rehab-e.
„Pęknięcia” pokazują nam jacy jesteśmy słabi i jak potrafimy ukryć prawdziwe uczucia, żeby nie ranić bliskich osób. Książka częściowo mnie wciągnęła. Z reguł nie czytam książek o homoseksualistach. Postanowiłam zaryzykować.
Jacques jest gejem. Wychowuje go samotna matka....

Jeśli ktoś śledzi Kochamy Romanse od dłuższego czasu to wie, że nie unikam debiutów ani mniej znanych (często tylko mi) autorów. Przed lekturą Pęknięć nie nastawiałam się w żaden sposób i podeszłam do lektury z ciekawością. Co myślę? Szczerze mówiąc, bardzo mi się podobało! A teraz przejdźmy stopniowo do wszystkich detali tej pozycji, o których warto wspomnieć.

Jacques...

Jest to moje pierwsze spotkanie z tą/tym autorką/autorem.
Poniekąd przyciągnęła mnie okładka jak i wydawnictwo, które jest mi znane.
Wiem tylko tyle, że to historia z bloga, która zamieniła się w ebook.

Sam pomysł i opis wydawał i nadal uważam go za dobry, przyciągający.
Bohaterowie są fajni, wszystko gra w pierwszej połowie. Dalej niestety są wpadki...
Bo kiedy poznałam...

• 2020