Najfutbolniejsi. Tajemnica magicznego obelisku.

Okładka książki Najfutbolniejsi. Tajemnica magicznego obelisku.
Roberto Santiago Wydawnictwo: Finebooks Cykl: Najfutbolniejsi (tom 12) Seria: Najfutbolniejsi literatura dziecięca
literatura dziecięca
2020-06-01
2020-06-01
Jan Wąsiński

więcej Więcej

Powiew świeżości w życiu naszych bohaterów. W miarę jak Najfutbolniejsi dorastają, wydarzenia piłkarskie staja się tłem dla coraz bardziej skomplikowanych sytuacji którym muszą stawić czoła nasi bohaterowie.

• Chcę w prezencie
  • Półka Filipa 2020

Dodaj cytat z książki Najfutbolniejsi. Tajemnica magicznego obelisku.