A Kingdom of Flesh and Fire

Jennifer L. Armentrout Wydawnictwo: Blue Box Press Cykl: Blood and Ash (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
Data 1. wydania:
angielski
Blue Box Press
from blood and ash a kingdom of flesh and fire
Blood and Ash (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
angielski
from blood and ash a kingdom of flesh and fire

Trochę irytowało mnie to wieczne wypieranie i kłótnie, udawanie, że jest inaczej niż naprawdę, ale oprócz tego MEGA, fabuła ciekawa, końcówka mnie rozwaliła (dość pozytywnie)

Ponownie ocena za romans fantasy.

Miałam wysokie oczekiwania po przeczytaniu pierwszej części i na szczęście się nie rozczarowałam. Jennifer L Armentrout jak zawsze mnie zachwyciła. W drugiej części poznajemy lepiej Atlantię i poddanych księcia Casteele'a. Jestem zakochana w trio, jakie stworzyli Poppy, Casteel i Kieran. Z niecierpliwością odliczam dni do wydania The Crown of Gilded Bones!

Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona drugą częścią "From Blood and Ash". Pierwszy raz spotkałam się z tym, że to właśnie druga część a nie pierwsza jest dokładniejszym przedstawienie świata. Uważam, że był to świetny zabieg. Daje nam to zupełnie nowy widok postaci. Najciekawszym aspektem było odkrywanie sekretów, które wychodziły na światło dzienne. Chociaż muszę przyznać, że...

Podobała mi się znacznie bardziej od pierwszej części. Nie jest to arycdzieło, ale w swojej kategorii to naprawdę solidna pozycja, która nada się idealnie na lekkie odmóżdżenie i relaks. Czyta się szybko i przyjemnie, polecam:)

Po lekturze poprzedniej części spodziewałam się czegoś lepszego. Książka jest bardzo dobra. Miło się czyta, dużo się dzieje. Autorka pozwoliła bardziej zagłębić się w stworzony przez siebie świat. Jednak w porównaniu z pierwszym tomem ten wypada słabo. Trochę przegadany, bohaterka wciąż rozmyśla w kółko nad tym samym i dochodzi w kółko do tych samych wniosków. Akcja nabrała...

• 2021
  • Chcę w prezencie