Polska egzotyczna: część 2

2019-01-01
9788381220071
przewodniki turystyczne Polska wschodnia rzeka Bug Roztocze Kresy

Niezwykła książka!

Wspaniały przewodnik! Z niego dowiedziałem się o kilku miejscach na Roztoczu Południowym, o których wcześniej nie miałem pojęcia. Dotyczy to wprawdzie pierwszego wydania- sprzed wielu lat - lecz fakt pozostaje faktem.

Coś pomiędzy gawędą historyczno- przyrodniczą a przewodnikiem. czyli coś dokładnie dla mnie!

Fantastyczny przewodnik! Mnóstwo ciekawostek historycznych, ciekawych miejsc, dobrych opisów, zdjęć i szkiców które pobudzają wyobraźnię i przybliżają historię zapomnianych zakątków.

Warto wybrać się w podróż właśnie z takim przewodnikiem. Bardzo chętnie do niego sięgam. Wszystko napisane przyjemnym językiem, bogato, szczegółowo. Autor prowadzi nas słowem, czujemy jakby...

• Turystyka
  • Podróże, przewodniki