Wszystko przez krasnala

Oficjalne recenzje i

Trup o zapachu bergamotki

Link do recenzji

Na półkach: , , , ,

Malwina i Eliza dwie sympatyczne,urocze przyjaciółki z Kraśnika,chcą spędzić Wielkanoc z dala od domu.
Fajne śledztwo poprowadzone przez kobiety z trupami w tle.
Małgorzata Kursa napisała świetnie tą komedię kryminalną,uśmiałam się po prostu z niej.
Miły relaks zapewniła mi książka.
Ciepła,super i przyjemna lektura.

Odczuwasz przygnębienie, aura nie sprzyja? Dodaj sobie energii ćwicząc przeponę podczas lektury. Niemożliwe? A jednak. Wystarczy sięgnąć po powieści Pani Małgorzaty Kursy. Ja tym razem wybrałam „Wszystko przez krasnala”. I nie zawiodłam się. Poćwiczyłam przeponę i intelekt. Bawiłam się przednio, towarzysząc głównym bohaterkom, które miały spokojnie (bo poza domem) spędzić...

Całkiem sympatyczna książka, kolejna z dorobku autorki, po serii z "wiedźmami" z którą się zapoznałam. Chociaż przyznam, że wolałam poprzednie części, gdy panie dokazywały w Kraśniku :) W każdym razie z chęcią zapoznam się z kolejnymi powieściami z tej serii.

Na półkach: , , , , , , , ,

Nie zatęsknię za bohaterkami, nie zdołałam po lekturze poczuć do nich sympatii. Książka sprawia wrażenie szkicu, w którym zmieściło by się jeszcze sporo treści.
Oficjalna recenzja jest, niestety, lepsza od kaiążki.

Super prześmieszna lektura, te dwie starsze panie dobrze sobie radzą ze śledztwem, książka jest zabawna, dobrze sie czyta. Lubię książki tej autorki i część mam w swojej biblioteczce.
Polecam

Polecam! Miła, sympatyczna, relaksujaca, zimą wywołujaca tęsknotę, wbrew pozorom, za wakacjami.
A i smakowita wielce, bo i nieco miejscowych potraw jest w niej :)

Kolejne przygody dwóch samozwanczych detektywek pwoodują salwy śmiechu i są idealną rozrywką na weekend lub wolne wieczory. Może to być książka na jedno posiedzenie, bo tak wciąga, że chce się znać dalsze losy od razu. Ciekawe zwroty akcji, inteligentne żarty, nawiązania do literatury oraz morał, to wszystko co charakteryzuje tę komedię kryminalną. Polubiłam pióro autorki i...

Dwie nietuzinkowe i charakterne przyjaciółki z modnego ostatnio Kraśnika postanawiają spędzić Wielkanoc poza domem. Pobyt zaczyna się od trupa w szafie... Dalej tylko ciekawiej. Miła lektura na jesienny wieczór.

83/52/2020
"Wszystko przez krasnala" Małgorzata Kursa - autorka Wydawnictwo LIRA #recenzja

Drugi tom z cyklu Malwina i Eliza na tropie.
Tym razem bohaterki wyruszają z Kraśnika by Wielkanoc spędzić poza domem. Trafiają przypadkowo (zapytajcie pewnego ogrodowego krasnala dlaczego) do pensjonatu "Olszynka" we wsi koło Giżycka, Krukielnikach.
Tam na wstępie w swoim pokoju...

• 2020
  • 2020