El jinete del silencio.

Grupo Planeta Spain
powieść historyczna
hiszpański

Na półkach: , , , ,

Z Bożej łaski uświęcony i wybrany cesarz rzymski, po wieki August, król Niemiec, Włoch, Hiszpanii, Kastylii, Aragonii, Leonu, Węgier... Karol V Habsburg to w jego czasy przenosi nas pięknie napisana powieść. W czasy gdy Indie znajdowały się na zachodzie Europy. Niezapomniana podróż. Polecam.

• Hiszpania i powiazane
  • Przeczytane w originale. Przeczytane po hiszpansku.

Dodaj cytat z książki El jinete del silencio.