Pojedynek z samym sobą

Okładka książki Pojedynek z samym sobą
Ariadna Gromowa Wydawnictwo: Stalker Books Seria: Klasycy Radzieckiej SF fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Klasycy Radzieckiej SF
Поединок с собой
Stalker Books
2019-04-01
1965-01-01
Irena Piotrowska

Okładka książki Skromny geniusz Dymitr Bilenkin, Maria Czudakowa, Dymitr De-Spiller, Anatolij Dnieprow, Giennadij Gor, Władimir Grigoriew, Ariadna Gromowa, Feliks Kriwin, Michaił Puchow, Aleksander Szalimow, Wadim Szefner, Olga Łarionowa
Ocena 0,0
Skromny geniusz Dymitr Bilenkin, Ma...
Okładka książki Galaktyka I. Radziecka fantastyka naukowa Kir Bułyczow, Marietta Czudakowa, Anatolij Dnieprow, Sewer Gansowski, Ariadna Gromowa, Iwan Jefremow, Aleksander Kazancew, Władimir Michajłow, Aleksander Mirier, Arkadij Strugacki, Borys Strugacki, Wadim Szefner, Ilja Warszawski
Ocena 6,7
Galaktyka I. R... Kir Bułyczow, Marie...
Okładka książki Bardzo dziwny świat. Opowiadania fantastyczne Fredric Brown, Jack Finney, Ariadna Gromowa, Zenna Henderson, Raphael A. Lafferty, Lew Mogilew
Ocena 6,5
Bardzo dziwny ... Fredric Brown, Jack...