Tajemnice hoteli Dubaju

literatura polska literatura faktu dubaj
literatura piękna
literatura polska literatura faktu dubaj

Oficjalne recenzje i

Hotelowe sekrety w wersji luksusowej

[ 3 ] Link do recenzji

Dosadny obraz tego, w jaki sposób nadmiar pieniędzy wpływa na zachowanie i roszczeniowość bogatych ludzi. Szokujące, wręcz niewiarygodne historie, które zostają potem w głowie w postaci pytań typu: "ale jak tak można?". Gorąco polecam!

Miałam kilka przestojów czytelniczych w ciągu czytania tej książki. Nawet ciekawa jak pokazuje realia z perspektywy ekskluzywnego hotelu Dubaju.

Ostatnio czytam książki o tematyce życia w arabskich krajach, dlatego z ciekawością sięgnęłam po "Tajemnice hoteli Dubaju" i przeczytałam ją bardzo szybko. Głównym bohaterem jest konsjerż jednego z bardzo luksusowych hoteli, który opowiada o swojej pracy, o jej kulisach i o tym, że spełniał prawie wszystkie życzenia swoich obrzydliwie bogatych gości. A lista tych życzeń nie...

Trzyma poziom jak inne książki autora. Tym razem czytamy o historii konsjerża hotelu Al Jannah. Jak zwykle ciekawie opowiedziana i dobrze napisana historia. Polecam każdemu, komu podobały się jego poprzednie książki.

Ciekawa książka, pierwsza Marcina Margielewskiego, z jaką się zetknęłam. Zainteresował mnie tytuł - sama jestem związana przez większość życia z turystyką. Jednakże właściwie nie jest to historia hotelu dla typowych turystów - miejsce, które stanowi tło powieści to raczej oaza dla tych, którzy chcą się bawić, używać i sięgać często po nielegalne rozrywki. Autor dzięki...

Dość ciekawa, ale...

W pewnym momencie książka mnie zmeczyła. Ale dobrnęłam do końca.mimo to polecam

Godna polecenia , jak pozostałe książki tego typu ukazuje świat marzeń w prawdziwych realiach życia.

Książka bardzo ciekawa. Otwiera oczy na pewne sprawy, w ogromnym stopniu zmienia postrzeganie obecnych „celebrytek”. Wątki ciekawie się przeplatają, nie wiem czy w rzeczywistosci oparta jest na faktach, ale nie mam powodu by nie wierzyć autorowi, że to wszystko prawda

Dla mnie interesująca, ciekawie jest się dowiedzieć jak to naprawdę wygląda

Dyskusje

• 2020