Umowa

Data 1. wydania:
2019-07-30
Michał Juszkiewicz
Prószyński i S-ka
literatura kanadyjska obsesja relacje damsko-męskie romans rozstanie thriller trauma zemsta
The Arrangement
kryminał, sensacja, thriller
Michał Juszkiewicz

Młoda dziewczyna Natalie, jest studentką na nowojorskiej akademii sztuk pięknych. Nat, brakuje pieniędzy na czynsz a jej współlokatorki do tego mają dość imprezowego życia studentki. Pewnego dnia dodatkowo traci pracę, postanawia zaryzykować i podjąć się nowej jako dziewczyna do towarzystwa, którą zaproponowała jej koleżanka z zajęć Ava. Z jednych takich spotkań poznaje...

Książka na 2-3 wieczory. Polecam, szybko się czyta, temat ciekawy. Trochę (jak dla mnie) za mało wnikliwy, ale i tak można się wiele dowiedzieć o życiu młodych dziewcząt będących na utrzymaniu starszych mężczyzn. Ciekawe zakończenie 👍.

Czyta się do prawdy szybko ale nic nowego nie wnosi do życia
Czułam się jakbym czytała obyczajówkę o dziewczynie która ma sponsora, tatusia która jest bardzo zazdrosna co prowadzi do nieszczęścia 🤷🏼‍♀️

Ciekawy, szybko się czyta. Niestety można się spodziewać zakończenia. Nie jest jednak przerażający, ani mroczny.

Początek ciężki, ale jak się rozkręciło, to naprawdę super. Zakończenie zaskakuje.

Nie mogłam się oderwać. Cały dzień myślałam tylko o tym, kiedy będę mogła ją dokończyć. Świetna historia, wydaje mi się, że nie do porównania z jakąkolwiek inna. W dodatku rewelacyjnie napisana. To pierwsza książka tej autorki którą przeczytałam, ale zdecydowanie sięgnę po następne. Jeśli ktoś lubi takie historie:trochę romans, trochę thriller - polecam. Nie zastanawiaj się...

DNF. Mam wrażenie, że lepiej bym się bawiła czytając treść umowy z operatorem telekomunikacyjnym... Niestabilna emocjonalnie dziewczyna zamiast iść na terapię bawi się w sponsoring, a potem stalking. No po prosto nie.

Rewelacyjna powieść.
Polecam szczególnie tę książkę rodzicom którzy mają dzieci które wkraczają w dorosły świat.
Taka historia może się przydarzyć każdemu.
Polecam.

𝕌𝕄𝕆𝕎𝔸 Robyn Harding @rhardingwriter to pozycja,która łączy w sobie siłę nieodwzajemnionej miłości oraz szał obsesji i odrobiny szaleństwa. Ta mroczna wersja Pretty Woman niezwykle mi sie podobała a historia utalentowanej,młodej studentki wciągnęłam mnie w wir zaskakujących wydarzeń.
Nat,to małomiasteczkowa dziewczyna z wielkimi marzeniami i ambicjami.Kiedy...

Ciekawa książka. Poświęcona tematyce sponsoringu i relacjom w układzie dziewczyna do towarzystwa - "tatuś". Pokazuje, jak można zarabiać oddając się starszym mężczyznom, mimo, że główna bohaterka szuka w tej relacji głębszego uczucia, które ostatecznie doprowadza ją do morderstwa (albo prawie morderstwa). Może nie jest to przerażający triller, raczej dość szybko można się...

Dyskusje

• 2020