Książkowe nowości tygodnia. Patronat LC

LubimyCzytać
06.07.2020

Blisko 14 i pół godziny – przelicznik na podstronie książek podpowiada nam, że właśnie tyle czasu można spędzić na wciągającej lekturze książek, nad którymi w tym tygodniu objęliśmy patronat medialny. Obie nowości zapewnią spore emocje – jedna to thriller o obsesyjnej miłości, druga to kolejny tom kryminału z Tracy Crosswhite.

Książkowe nowości tygodnia. Patronat LC

„Brudna sprawa” Robert Dugoni (wyd. Albatros)

W trakcie śledztwa w sprawie śmiertelnego potrącenia chłopca Tracy Crosswhite dokonuje zaskakującego odkrycia: głównym podejrzanym jest wojskowy z pobliskiej bazy marynarki wojennej. Kiedy kluczowy dowód w tej sprawie znika, żołnierz zostaje oczyszczony z zarzutów. Jednak Tracy nie może pogodzić się z tak jawną niesprawiedliwością.
Kiedy kobieta odkrywa związki wojskowego z handlarzami narkotyków, okazuje się, że nie przypadkiem wojsko wstawiło się za swoim. Sprawa jest znacznie grubsza, niż na to wyglądało, a oskarżony nie działał sam. Tracy dobrze wie, co to znaczy.
Z każdym kolejnym postępem w śledztwie Tracy grozi coraz większe niebezpieczeństwo. A osobom, z którymi musi współpracować, nie potrafi zaufać.

„Zanim powróci strach” C.L. Taylor, tłumaczenie: Robert Waliś (wyd. Albatros)

Czasem twoja pierwsza miłość nie pozwala ci odejść… Kiedy Lou Wandsworth uciekała ze swoim nauczycielem, Mikiem Hughesem, do Francji, była przekonana, że jest on miłością jej życia. Jednak Mike nie był tym, za kogo go uważała. I zrobił coś, co sprawiło, że jej życie legło w gruzach. Teraz trzydziestodwuletnia Lou dowiaduje się, że Mike jest związany z nastolatką, Chloe Meadows. Nie mogąc pozwolić na to, by historia się powtórzyła, kobieta wraca do domu, by skonfrontować się ze swoim byłym i wszystkim, co jej zrobił. Jednak Mike jest drapieżcą najgorszego gatunku i chociaż Lou próbuje walczyć o sprawiedliwość, może znów stać się jego ofiarą…

[kk]

Reklama

komentarze [1]

Sortuj:
2674
4
03.07.2020 15:27

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd