Teściowa

2019-04-23
Agnieszka Barbara Ciepłowska-Kwiatkowska

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Z teściową najlepiej wychodzi się na zdjęciu

Link do recenzji

2769 257 90

Muszę to napisać -ta książka jest rewelacyjna i niesamowita! Moja pierwsza tej autorki, jestem zachwycona stylem pisania. Sposób w jaki pisze o uczuciach zwyczajnie mnie zauroczył. Jest to dramat obyczajowy z kryminalnym wątkiem , nie przeszkadzało mi to jednak w tym ,że pierwszą część książki momentami śmiałam się w głos-raczej nie za fabuły ale z tego w jaki sposób...

Niezła książka, choć spodziewalam sie czegooś innego, nie zawiodla

Bardzo ciekawa książka. Zawiodłam się jedynie zakończeniem.
Nic nie jest takie jakie się na pozór wydaje. Łatwo kogoś ocenić nie znając jego historii. Dlaczego zachowujemy się tak, a nie inaczej? Czemu z jednymi tak łatwo nam się dogadać, a z innymi nie? W książce wiele cennych informacji, odnośnie tego jak zrozumieć drugiego człowieka i dlaczego tak ważne jest, by dużo...

Obowiązkowa pozycja. Dostarczyła ogromnych emocji i wzruszenia na końcu. Mistrzowski rys psychologiczny głównych bohaterów. Fantastyczna lektura. Nie ma o czym pisać więcej, czytać trzeba.

Dobra w odbiorze ale nie zwalała z nóg . Ot thriller z tych co jest ich najwięcej .

Jestem pozytywnie zaskoczona tym jak rozwinęła się opowieść w trakcie czytania. Obstawiałam zupełnie inne zakonczenie.
Jest to pierwsza powieść tej autorki którą przeczytałam i z chęcią sięgnę po następne.

Bardzo dobra książka. Jest to książka obyczajowa, dramat na pewno nie thriller. Ciekawe postacie. Pełna gama rodzinnych waśni i tragedii. Daje do myślenia i dyskusji nad postępowaniem tytułowej Diany.

Cóż mogę powiedzieć...
"Teściowa" jest jedną z tych książek, o których po przeczytaniu długo jeszcze myślę, analizuję charaktery głównych bohaterów, ich zachowania itp. 🙂
Jednym słowem była super!
Bardzo przyjemnie mi się ją czytało, ma krótkie rozdziały co bardzo lubię w książkach.
W książce poruszane są życiowe tematy przez co dodawało jej to takiego realizmu. 😉
Dobrze...

Lucy nie jest wymarzoną kandydatką na żonę dla Olliego. Gdy Diana popełnia samobójstwo główną podejrzaną staje się Lucy. W toku śledztwa pojawiają się kolejni podejrzani, a tajemnice członków rodziny Goodwin wychodzą na jaw.

Nie mogłam się oderwać od tej książki, autorka zwraca uwagę na zawiłe relacje rodzinne, dobroczynność, a także wychowanie dzieci by własnymi siłami...

Bardzo ciekawe ujęcie relacji rodzinnych.

• 2021
  • 2020