Otwórz oczy

Okładka książki Otwórz oczy Alicja Sinicka
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Otwórz oczy
Alicja Sinicka Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Oczy wilka (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Oczy wilka (tom 3)
Wydawnictwo Kobiece
2020-07-15
2020-07-15
9788366520677
erotyka literatura polska manipulacja namiętność niebezpieczeństwo pożądanie relacje damsko-męskie romans samotność seks

Wyróżniona opinia i

Otwórz oczy

przeczytanych książek 433 napisanych opinii 395

Lena jest żoną Artura i są w szczęśliwym małżeństwie. Jednak ta sielanka zamienia się nie w piekło na urodzinach Artura. Jej mąż staje się innym człowiekiem, a Lena z tego powodu walczy o męża. Na drodze do porozumienia z mężem stają jej Monika i Adam. Czy Lena odzyska męża? Kim okaże się Ariel brat Artura i Waldka?

Przyznam szczerze że opis ksiazki przez autorke, nie brzmi dla mnie specjalnie zachęcająco. Po przeczytaniu wcześniejszych 2 części to jakoś nie mogłam się zabrać za te 3 czesc. I to było mile rozczarowanie! Jak dla mnie jest to najlepsza czesc że wszystkich. Pełna akcji, zawirowań, intryg. Chlonelam stronę za stroną. Minus - Lekkim przesytem dla mnie juz powielajaca sie historia utraty pamieci i antidotum. Choć podejrzewałam zakonczenie książki to jednak nie trafiłam w 100% wiec mnie pozytywnie mega zaskoczyła!

Zdecydowanie najlepsza pozycja w trylogii. Widać że autorka jest dojrzalsza, nabrała wprawy, bo czyta się zdecydowanie lepiej. Co prawda rozwiązanie zagadki jest wiadome od początku, mimo tego dobrze się bawiłam w czasie lektury. Na szczególną pochwałę zasługuje sposób w jaki pani Alicja przedstawiła nam rozterki głównych bohaterów. Lena zachowuje się rozsądnie, współodczuwałam z nią strach i zagubienie w sytuacji, która ją spotkała. Fragmenty opatrzone imieniem Artur były równie ciekawe i satysfakcjonujące. Całość bardzo zgrabna, odetchnęłam z ulgą kiedy nastąpiło szczęśliwe zakończenie.

2041

Książka „Otwórz oczy” Alicji Sinickiej zabiera nas do trzeciego tomu cyklu „Oczy wilka”.
Lena i Artur zmienili status swojego związku, pobrali się. Wydarzenia i akcja nie zwalnia. W życiu bohaterów ponownie zagości zamieszanie, nieporozumienie.
Artur wyjawia swojej żonie tajemnice rodzinną. Jednak ukrywa przed nią coś jeszcze. Kobieta dowiaduje się o romansie swojego teścia, jego próbie pozbycia się kochanki i jego dziecka. Dzięki smsowi od Ewy, kochanki Alfreda rodzina dowiaduje się o planach niewinnego dziecka. Ariel dowiedział się prawdy o swoim pochodzeniu i pragnie zemsty.
Czy kiedyś Artur wyjawi Lenie to co nie chce zdradzić?
W pobliżu czai się wróg. Jednak, kto nim jest?
Czy Ariel jest ich nowym wrogiem?
Dochodzi do dziwnego incydentu, w którym Artur traci pamięć. Nie pamięta swojej żony, nie ufa jej.
Jak dużo będzie musiała przejść Lena?
Czy Arturowi powróci pamięć?
Czytałam i słuchałam książkę z przyjemnością. Zabieram się za kolejny tom.

Kolejny tom nie zawiódł. To chyba moja pierwsza taka seria, że jak na razie wszystkie części trzymają w napięciu i utrzymują ten sam poziom. Ponownie wydawało mi się, że wiem jak się skończy, a tu kolejne zaskoczenie.

Tyle skrajnych emocji to tylko umie wywołać jak zwykle niezawodna Alicja Sinicka. Poruszająca historia z wieloma zwrotami akcji. Momenty grozy, wzruszeń, uniesień. Jak dla mnie bomba! Polecam z całego serca. <3

Niewygodna przeszłość często powraca w najmniej oczekiwanym momencie.
Cena za bycie żoną Artura jest bardzo wysoka. Jej ukochany wciąż patrzy na Lenę tym samym lazurowym spojrzeniem, ale w jego oczach da się dostrzec głęboką ciemność i coś, czego nie zaznała nigdy wcześniej…
Tajemnica, którą skrywa przed Leną Artur, wprowadzi do ich wspólnego życia chaos i zmieni wszystko. To ona musi stawić czoła wielkiemu wyzwaniu. To ona musi podjąć walkę o ich miłość. Musi też znaleźć w sobie siłę i zebrać resztki nadziei mimo lęku i niespodziewanych przeciwności losu. Losu, który zgotował jej nieobliczalny ukochany.

W tym tomie ponownie ich miłość zostanie wystawiona na próbę. Pojawia się niepewność, kłamstwa, zagubienie. Czy poradzą sobie z tymi uczuciami? Czy będą potrafili znów ze sobą szczerze rozmawiać?
Fabuła książki dalej mnie wciąga, całą serię czyta się z zapartym tchem.
Gorąco polecam.

@alicja_sinicka
@wydawnictwo.kobiece

Niewygodna przeszłość często powraca w najmniej oczekiwanym momencie.

Na półkach: , , , , , ,

"Otwórz oczy" Alicji Sinickiej pochłonęłam ponownie w jeden dzień. Jak widać, związek Artura i Leny to prawdziwy rollercoaster. Nigdy nie wiadomo, co przyniosą im kolejne godziny , czy to będzie moment usłany różami, czy też zawisną nad nimi gradowe chmury.
W tym tomie ponownie ich miłość zostanie wystawioną na ogromną próbę. Kto wie czy nie największą w ich dotychczasowym związku. Niepewność, kłamstwa, zagubienie i brak wsparcia- oboje ledwo sobie z nimi radzą. Kto tym razem okaże się silniejszy i bardziej zdeterminowany?
Fabuła lekka, wciągająca, choć już nie aż tak ekscytująca jak poprzednio. Znaczna jej część toczy się monotonnie i bardzo powoli. Nawet bohaterowie stracili na dynamice. A zakończenie, pomimo nieco szybszej akcji, nadal ma trochę do życzenia.
Najbardziej nie mogę przeboleć tego, że Artur - mężczyzna niezwykle inteligentny, spostrzegawczy i wyrozumiały - zaczął mnie irytować. Dlaczego? Otóż, od swojej kobiety wymagał szczerości i lojalności, a sam nie mówił jej o najważniejszych aspektach, które zdecydowały o ich przyszłości. W sumie to wielki egoista.
Ją oczywiście podziwiam, że w tak trudnej, obcej rzeczywistości, ma w sobie pokłady siły, cierpliwości i zrozumienia.
Całość dobra, ale już nie tak zachwycająca.

Moja ocena: 10/10 😘

👁 Mój opis:
„I żyli długo i szczęśliwie” - czysta fikcja…
Artur to łowca, zdobywca o magnetycznym spojrzeniu. Jest również strażnikiem rodzinnej tajemnicy… Czy wyjawi ja wybrance swojego serca, którą poślubił??? Owszem, teraz już będzie musiał. Niebezpieczeństwo czai się na każdym kroku. Wystarczy chwila nieuwagi i może dojść do tragedii. Kto chce jego upadku? Czy Lena będzie wstanie go ocalić? W trzecim tomie tej serii emocje sięgają zenitu to jest pewne. A tajemnice, które ujrzą światło dzienne na zawsze zmienia życie głównych bohaterów.

Ta historia jest fascynująca ;-)

Moja ocena: 10/10 😘

👁 Mój opis:
„I żyli długo i szczęśliwie” - czysta fikcja…

Nie wiem czy to zastój czytelniczy czy po prostu ta część zmęczyła mnie podczas czytania. Historia dobra, wątek z rodzinna tajemnica interesujący.

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to