Sen o aniele

Okładka książki Sen o aniele Katarzyna Mak
Logo Lubimyczytac Patronat
Logo Lubimyczytac Patronat
Okładka książki Sen o aniele
Katarzyna Mak Wydawnictwo: Videograf Cykl: Dotyk anioła (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Dotyk anioła (tom 2)
Sen o aniele
Videograf
2020-05-13
2020-05-13
wybaczenie spełnienie próba porwanie szejk mrok romans seks uczucia miłość sekrety tajemnice namiętność zaufanie

Kontynuacja historii Angel i Brada.
To uczucie, które sie zrodziło jest poddane ogromnej próbie. Czy podniosą się z kolejnego ciosu ⁉️

Brad próbuje pogodzić się ze śmiercią Angel, która zostawiła po sobie dwa aniołki. Brad nie może pogodzić sie z decyzja Boga, którego tak kochała dziewczyna, że odebrał mu ja.

Gdy Brad próbuje ogarnąć życie z pomocą bliskich Angel…To na drugim końcu świata Angel jest więziona i przeżywa swój koszmar…

Angel żyje, została porwana przez dubajskiemu arystokratę, który wybrał ja jako cel zemsty na Bradzie.

Dziewczyna zamknięta w nieznanym jej świecie, w złotej klatce musi wiele przetrwać. Musi walczyć z przekonaniami, wiara z tym co jej wpajano od dziecka, a tym co musi zrobić aby żyć…Lecz czy warto żyć w takiej sytuacji ⁉️ Czy dubajski oprawca okaże się prawdziwym katem⁉️ Czy Brad będzie w stanie uratować Angel ⁉️ Czy związek Brada i Angel będzie jeszcze możliwy ⁉️

Kontynuacja historii Angel i Brada.

Gdy Brad próbuje ogarnąć życie z pomocą bliskich Angel…To na...

Po 1tomie było wow,super książka . Zauważyłam że trzeci tom jest więc zamówiłam i zaczęłam czytać 2 tom.. i tu tragedia. Połowa książki cytowana jest 1 tomem a jeszcze gdyby było mało to pół książki rozgrywa się w emiratach u Hamamma...eh nie polecam !!

Co za akcja, szok i niedowierzanie. Ile trzeba wycierpieć, aby uwierzyć, że to prawdziwa miłość, która została poddana ekstremalnymi próbami. Przetrwała i nie poddała się. Jedyny minus to wspomnienia, które niemalże przepisane zostały z pierwszej części.

Po pierwszym ciekawym tomie sięgnęłam po drugi i przeżyłam rozczarowanie. Ta książka powinna być w dziale fantazy. Absurd goni absurd. Zmartwychwstanie bohaterki, pobyt w haremie.... Normalnie czuje zażenowanie. Aż się boję trzeciego tomu, który musi być pisany na siłę

Dużo się dzieje fajnie jest to, że fabuła rozgrywa się w kilku miejscach na świecie

„𝓢𝓮𝓷 𝓸 𝓪𝓷𝓲𝓮𝓵𝓮”

„Sen o aniele” to drugi tom serii DOTYK ANIOŁA autorstwa Katarzyny Mak.
Zakończenie pierwszego tomu tak mnie zszokowało, że od razu musiałam sięgnąć po kolejny, by zobaczyć co będzie działo się dalej, a uwierzcie mi, że działo się nie mało.

Dla niej postanowił się zmienić. To miało być jego ostatnie zlecenie. Nie spodziewał się, że będzie ono tak katastrofalne w skutkach. Nikt nie spodziewał się, że śmierć Angel to mistyfikacja porywaczy, którzy po porodzie wywożą ją z kraju. Bradley pogrąża się w żałobie. Po ukochanej zostały mu bliźniaki i ilekroć na nie patrzy rany otwierają się na nowo, mimo to chce być dla nich dobrym ojcem. W tym samym czasie gdzieś na drugim końcu świata Angel przeżywa niewyobrażalne piekło. Szantażowana i gwałcona przez dubajskiego księcia nie chce już żyć, a winą za całe zło obarcza Bradley'a. Gdy mężczyzna dowiaduje się, że jego ukochana żyje postanawia odbić ją z rąk księcia. Operacja udaje się, jednak nie wszystko wraca do normy. Angel nie jest już tą samą kobietą, którą znał i pokochał. Zmieniła się. Czy historia Angel i Brada ma szansę na szczęśliwe zakończenie?

Przyznaję, nieźle sobie to autorka wymyśliła. Takiego obrotu sprawy nie spodziewałam się. Jestem pozytywnie zaskoczona. Byłam zachwycona pierwszą częścią serii, ale druga okazała się jeszcze lepsza. Książka po brzegi wypełniona jest emocjami. Wzrusza, szokuje i przeraża, ukazuje różne oblicza miłości. Pokazuje ile bólu jest w stanie znieść człowiek, oraz do czego zdolna jest zazdrosna kobieta.
Świetna książka, polecam.

„𝓢𝓮𝓷 𝓸 𝓪𝓷𝓲𝓮𝓵𝓮”

„Sen o aniele” to drugi tom serii DOTYK ANIOŁA autorstwa Katarzyny Mak.

Czy to sen czy jawa, Anioł umarł czy żyje?
Pierwsza część jak dla mnie zdecydowanie lepsza.

Czy to sen czy jawa, Anioł umarł czy żyje?
Pierwsza część jak dla mnie zdecydowanie lepsza.

Druga część okazała się równie świetna jak pierwsza. Bardzo dynamiczna akcja, ciekawe zwroty akcji, napięcie oraz niepewność, a także ogromna ciekawość. To wszystko mi towarzyszyło podczas czytania. Przeczytałam ją w jeden dzień, tak mnie pochłonęła historia, że musiałam poznać jej zakończenie jeszcze tego samego dnia. Tak też się stało. Zdecydowanie sięgam od razu po tom trzeci. Trzymajcie kciuki, żeby był tak dobry, jak poprzednie tomy.

Tym razem druga część o zdecydowanie lepsza od pierwszej :) Polecam

Tym razem druga część o zdecydowanie lepsza od pierwszej :) Polecam

Oo super. 8/10
Dla mnie osobiście ta książka była jest mega. Trzyma w napięciu. Tylko te wspomnienia troszeczkę drażniły. Cała seria mega.

Oo super. 8/10

Katarzyna Mak Sen o aniele Zobacz więcej