Kup teraz - 17 ofert w cenie od 6.99 zł do 37.91 zł

Patronat LC
Katarzyna Mak Wydawnictwo: Videograf Cykl: Dotyk anioła (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Videograf
wybaczenie spełnienie próba porwanie szejk mrok romans seks uczucia miłość sekrety tajemnice namiętność zaufanie
Dotyk anioła (tom 2)
literatura obyczajowa, romans

Oo super. 8/10
Dla mnie osobiście ta książka była jest mega. Trzyma w napięciu. Tylko te wspomnienia troszeczkę drażniły. Cała seria mega.

„To Angel sprawiła, że uwierzyłem w miłość, a teraz jej już nie było”

Każdy człowiek musi liczyć się, że zło jakie czyni w swoim życiu wróci do niego ze zdwojoną siłą. Ostatnie zlecenie Bradleya zapoczątkowało jedno z najgorszych chwil w życiu jego i Angel. Kobieta zostaje uprowadzona, a porywacze mistyfikują jej smierć.
Bradley jest załamany, bowiem stracił kobietę...

Książka równie świetna co pierwsza część, wzruszająca ciekawa i wciągająca, ciężko się od niej oderwać bo naprawdę wiele emocji. Polecam gorąco

Czytając poprzednią część miałam nadzieję, że ta okaże się choć trochę lepsza, ale się nie doczekałam. Teraz to już w ogóle wersja "365 dni", czyli porwanie i zmiana nienawiści na cieplejsze uczucia do porywacza.
Brad wypada lepiej w tej części jako kochający i troszczący się o dzieci ojciec, choć niestety później pokazuje znów swój przeuroczy charakterek.
Pogmatwana ta...

Druga część historii Angel i Brad'a.. po śmierci Angel Brad wpada w rozpacz ale wie że musi życ dla dzieci, natomiast Angel.. hmm okazuje się że nie umiera ona jest gdzieś indziej. Kto pomoże Bradleyowi, jak poradzi sobie z sytuacją Angel. Nie wiem kto bardziej cierpiał, obie dusze zostały mocno pokiereszowane.. na szczęście światło w tunelu się oświeciło, czy ono nie zgaśnie?

Cudowna ksiazka takie własnie lubie nie mozna sie oderwac i az szkoda konczyc

Ależ jestem zaskoczona! Pozytywnie zaskoczona. Po ,,Dotyku anioła" od razu sięgnęłam po ,,Sen o aniele", nie spodziewając się nawet, że czeka mnie tak dużo emocji i wartka akcja. Pani Kasia ma chyba taką przypadłość, że kolejna książka serii jest dużo lepsza od poprzedniej. Czekam na ,,Pragnienie anioła". Polecam!

Druga część zdecydowanie lepsza od 1. Jednak i tu miałam sporo ale.
Po pierwsze te ciągłe wspominanie co było. Ok, raz na jakiś czas, ale tu miałam tego za dużo. Tym bardziej, że czytałam 1 część.
Po drugie końcówka, znowu to uciekanie, brak rozmowy, rozumiem traumę, ale nie da się zjeść ciastko i mieć ciastko. Albo kocha, albo chce rozwodu, albo już sami nie wiedzieli...

"Sen o Aniele" to piękna historia o miłości...
Podczas porodu Angel umiera, Bradley nie może pogodzić się z jej odejściem z tym że sam będzie musiał się zmierzyć z wychowywaniem bliźniąt. Jednak ma wokół siebie osoby dzięki którym się nie załamuje. Angel budzi się w samolocie, nie wie, co się z nią stało...Wkrótce dowiaduje się że została porwana, trafia w ręce samego...

Druga cześć pięknie opisuje miłość pomiędzy Angel i Bradem. Zaciekawiła mnie. Wciągnęła tajemnica, gdy nie czytałam pierwszej części. Gdybym pierw przeczytała 1 cześć to książka nie była by taka ciekawa.

• 2020
  • 2020