Oczy wilka

Alicja Sinicka Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Oczy wilka (tom 1) literatura obyczajowa, romans
2020-06-17
literatura obyczajowa, romans
2020-06-17
9788366520981
literatura polska

On super inteligentny -Artur, ona pusta lala - Lena. Książka o niczym, a na pewno nie o miłości. Miłość potwierdza się czynami, a nie słowami. Niestety nie mogę sobie przypomnieć po przeczytaniu 440 stron, ani jednej sytuacji, w której bohaterka zrobiłaby coś dla "ukochanego". Jakie są w takim razie imperatywy działań bohaterki? Otóż są dwa: chęć wskoczenia do łóżka...

Na początku miałam mieszane uczucia, jednak z każdym rozdziałem było coraz ciekawiej. Spodobała mi się tajemnicza otoczka, a wydarzenia były zaskakujące. Nie spodziewałam się takiego punktu kulminacyjnego. Trochę szkoda, że tak dużo opisów, jednak dialogi, jak już się pojawiały, to nadrabiały. Ciekawy pomysł na fabułę, świetne wymyślone miasto Głębia. Sama nazwa jest już...

Książka bardzo fajna lekko się ja czyta, historia jak z bajki ona szara muszka z bagażem doświadczeń, On zabójczo przystojny i bogaty skrywającu w sobie masę tajemnic. nie ukrywam że jestem ciekawa dalszych losów bohaterów

Zaintrygowała mnie ta książka, do samego końca czytałam w pełnym skupieniu. Ciekawi mnie co jest w kolejnych częściach skoro wydaje mi sie, że tu już nie zostało nic więcej do dodania.

Nie ukrywajmy, ale to co mnie przyciągnęło do tej książki to okładka! Hipnotyzuje! Książkę czytało się dobrze, końcówka nieco mnie zaskoczyła, choć czasami to wszystko wydawało się bardzo nierealne. Niektóre decyzje Leny były dla mnie niezrozumiałe, zbyt pochopne, nieodpowiedzialne, a Artur (tak jak męski bohater w wielu książkach) był nadopiekuńczy żeby nie powiedzieć, że...

On - taki nieziemsko przystojny, pociągający i absolutnie wspaniały. Ona - tak bardzo zwyczajna i jak to się w ogóle stało, że zwrócił na nią uwagę??
Brzmi znajomo? Cóż, to znany schemat, powtarzany aż do bólu i niestety powtórzony także tutaj w dość mało oryginalny sposób.
Może już wyrosłam z takich lektur, może zwyczajnie nie jestem targetem, bo na zachowanie głównej...

Rozczarowała mnie.
Lekka, łatwa. On zabójczo przystojny,obłędnie bogaty , owiany mroczną tajemnicą-dostrzega ją, szarą myszkę i zakochują się w sobie wielką, tą jedyną miłością.
Szkoda czasu.
Zdecydowanie bardziej podobają mi się nowsze publikacje pani Alicji, np. " Służąca" czy " Stażystka".

Historia zaczyna się w momencie, gdy Lena, główna bohaterka, dostaje się na staż w firmie produkującej opakowania. Porzuca swoje dotychczasowe życie i dręczące ją wspomnienia, by zacząć od nowa. Niestety, los płata jej figla na samym początku przygody. Docierając do Głębi, na miejscu powoduje stłuczkę, jak się później okazuje z jej przyszłym szefem.
Dziewczyna robi na nim...

W książce zatraciłam się już od pierwszych stron. Te wszystkie tajemnice, niebezpieczeństwo, chemia między bohaterami i tempo wydarzeń sprawia, że nie można się nudzić podczas czytania. Fabuła jest bardzo wciągająca. Autorka umie świetnie budować napiecie. Bohaterowie są bardzo wyraziści. Książka to połączenie świetnego romansu z thrillerem, choć nie brakuje tu scen niczym...

Książka z tych lekkich, łatwych i przyjemnych w sam raz na odstresowanie się, zapomnienie o problemach i przeniesienie się w świat marzeń.

Dyskusje

2 226