Otwórz oczy

Patronat LC
Alicja Sinicka Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Oczy wilka (tom 3) literatura obyczajowa, romans
9788366520677
Wydawnictwo Kobiece
erotyka literatura polska manipulacja namiętność niebezpieczeństwo pożądanie relacje damsko-męskie romans samotność seks
Oczy wilka (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
9788366520677

Wyróżniona opinia i

Otwórz oczy

"Otwórz oczy" to trzecia część serii "Oczy wilka". Bardzo polubiłam się z twórczością autorki. Tak jak w poprzednich powieściach, tak i tym razem nie zawiodłam się. Ogromną zaletą książek Alicji Sinickiej są zaskakujące zwroty akcji i zakończenia, które ciężko przewidzieć. Czytając tę książkę było mi trochę smutno, ponieważ kończyłam już przygodę z Leną i Arturem. Z każdą...

Ta część była dla mnie od samego początku przewidywalna, wiedziałam kto stoi za tym wszystkim. Brakowało mi emocji takich jak w poprzednich częściach.

Powiem szczerze, że ta część wywołała we mnie najwięcej emocji. W środku czasem, aż się ugotowałam. Zachowanie Leny momentami irytowało mnie. Kobieta chyba sama nie wiedziała czego chce, raz dominowała, raz płakała. Chciała być silna, jednak jej psychika czasem nie dawała rady. Zachowywała się jakby dopiero teraz trafiła do tego świata. Na szczęście w porę oprzytomniała i...

Wspaniała, cudowna, zaskakująca. Tego to się nie spodziewałam! O rany, dzieje się w tej części. Artur i Lena to wspaniała para a ich miłość jest jak z bajki.

Od przeczytania pierwszego tomu jestem oczarowana losami Artura i Leny. Ostatnia część jest idealnym zakończeniem ich historii. W ostatniej części nie brakuje intryg, kłamstw i tajemnic, a także osób, które namieszają, w ich małżeństwie... W tej części dużo się dzieje, a dzięki temu czyta się ją szybko i przyjemnie.
Z czystym sumieniem polecam przeczytać całą trylogię.

ostatni tom przynosi nam rozwiązania nierozwiązanych dotąd tajemnic, zakończenie jest do samego końca intrygujące ..

Ciekawe zakończenie serii oczy wilka. Choć uważam że Lena powinna bardziej ufać Arturowi. Fabuła jest ciekawa wciąga tak że książkę można przeczytać w jeden dzień bo jest cienka. I wciągająca.
Według mnie zakończenie takie powinno być. Choć mogło by się ukazać kolejne części. Bo jestem ciekawa co by było dalej. Chociaż można się domyśleć co by było dalej.
Polecam wam tą...

Otwórz oczy, autorka odwaliła kawał dobrej roboty❤️ Nastał koniec mojej przygody z Arturem i Leną 😭.

Jak po każdej dobrej trylogii nachodzi mnie pytanie, "co ja mam teraz ze sobą zrobić? " 😆
Chyba tylko poszukać czegoś równie świetnego, nie będzie to łatwe.

Podsumowując wszystkie trzy części, jestem zachwycona i chcę więcej. 😁
Było dosłownie wszystko, dreszczyk napięcia,...

.....moja droga Leno. Gdy ktoś prosi, żebyś mu zaufała z reguły nie jest tego wart. o zaufaniu się nie rozmawia. ono jest, albo go nie ma. Człowiek podświadomie wyczuwa, czy może komuś zaufać. Nie musi być do tego nakłaniany"

Myślałam, że ta książka okaże się niewypałem, ale nie, jest dobra 😉 cała ta utrata pamięci u Artura okazuje się przynętą na intruzów w zespole,dla Leny kolejną trudnością w byciu żoną gangstera, i dla czytelnika też bo kurcze kogo teraz stronę trzymać 😉

Dyskusje

• 2020