Stracona tożsamość

Okładka książki Stracona tożsamość Ewelina Dobosz
Okładka książki Stracona tożsamość
Ewelina Dobosz Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Nowa tożsamość (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Nowa tożsamość (tom 2)
Wydawnictwo Kobiece
2020-08-12
2020-08-12
literatura polska

Emily jest szczęśliwa z Igorem, ale ciągle wspomina traumatyczne przeżycia sprzed dwóch lat. Nie interesuje się synem, wydaje wielkie pieniądze na bzdury, a wreszcie zatrudnia się w firmie byłego kochanka. Mąż pewny, że go zdradziła ulega namowom koleżanki. Jak to się skończy? Czy gorący seks przezwycięży chwilowe oddalenie? Bardzo dobrze się czyta, ciągle coś się dzieje a sceny erotyczne są pokazane w piękny, naturalny sposób.

Druga część równie dobra co Nowa tożsamość. Emily równie irytująca jak poprzednio. Nie kupuję jej przemiany na końcu, no ale zamysł rozumiem :)

Kontynuacja super, tyle że tutaj wredność Emily wręcz poraża :) i nie umiem sobie wytłumaczyć jej zachowania tym, czego doznała. Na pewno emocje bohaterów się udzielają, a mi o to chodzi w czytaniu książek.

O tej serii słyszałam dużo dobrego. Nie skłamię mówiąc, że niemal 2 lata czekała na swój czas😅

@ewelina_dobosz_ zaskoczyła mnie w wielu aspektach.

Ile to razy zastanawiamy się jakby to było zacząć wszystko od zera, prawda? Igor Nowicki ma taką możliwość. A właściwie on nie ma wyjścia więc jako Daniel Moore opuszcza Polskę i za oceanem pisze swoją nową kartę.

Oskarżony o zabójstwo żony nie może biernie uczestniczyć w festiwalu,w którym idealnie wpasowuje się w kozła ofiarnego. Tym samym musi porzucić praktykę lekarską, która była dla niego wszystkim.

Emily Pink pracująca w prestiżowej kancelarii adwokackiej uwikłana jest w niezdrową relację z jednym z założycieli. Dziewczyna poznając Daniela nie zdaje sobie sprawy, że od tej chwili trafia w sam środek misternie ułożonego planu.

Obie części wciągają niesamowicie. Obnażając ludzkie słabości dają namacalny przykład tego,jak łatwo można zniszczyć życie drugiemu człowiekowi. Poruszone kwestie codziennych dramatów, które niemal każdy zna z własnego podwórka jeszcze bardziej przyciągają uwagę.

Nie potrafię zliczyć ile razy wstrzymałam czytanie,by w myślach odpowiedzieć sobie na postawione między wersami pytania. Każdy książkoholik musi poznać serię,by zachwycić się najdrobniejszym detalem fabuły. Warto było po nią sięgnąć.

@ewelina_dobosz_ zaskoczyła mnie w wielu aspektach.

Oskarżony o...

Ta część bardziej mi się podobała, jest bardziej realistyczna.

Ta część bardziej mi się podobała, jest bardziej realistyczna.

Co kilka stron ochy i achy na temat Igora, trochę mocno naciąganego wątku pseudokryminalnego plus sporo  niedorzeczności. Ciężko się to czytało, a szkoda, bo potencjał był.

Druga część historii Igora i Emily mnie przypadła do gustu,zachwyca książka,jest tu świetny wątek kryminalny.
Cudowna lektura.

Cudowna lektura.

Dno! Bardzo słabo napisana historia. Przeczytać i zapomnieć !

Dno! Bardzo słabo napisana historia. Przeczytać i zapomnieć !

Z ogromną rezerwą podchodzę do kontynuacji w obawie, że to co najlepsze już było. Tym razem niestety moje obawy potwierdziły się. Mocno naciągana fabuła, kilka dobrych wątków - słabo rozwiniętych. Odnoszę wrażenie, że autorka całą swoją uwagę poświęcając fizyczności i uwielbieniu przede wszystkich głównego bohatera - zapomniała po co pisze tę książkę... Raczej nie wyczekuję kontynuacji.

Ona piękna, on piękny, otoczenie piękne, bogactwo ..... i dużo seksu. Wątek nawet fajny, szybko się czyta to na plus :)

Ewelina Dobosz Stracona tożsamość Zobacz więcej
Ewelina Dobosz Stracona tożsamość Zobacz więcej