Ryzyko gangstera

Anna Wolf Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Gangsterzy (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Podwójne ryzyko Gangstera
NieZwykłe
Podwójne ryzyko Gangstera
Gangsterzy (tom 3)
literatura obyczajowa, romans
2020-07-22

Okładka książki Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, Charlotte Mils, Agnieszka Siepielska, Patrycja Strzałkowska, Agata Suchocka, Marta W. Staniszewska, Magdalena Winnicka, Anna Wolf, Paulina Świst
0,0
Facet na wakacje J.B. Grajda, K. C. ...
Okładka książki Rozpalone zmysły A.S. Sivar, Agata Czykierda-Grabowska, Melissa Darwood, Agnieszka Lingas-Łoniewska, Nina Nirali, Karolina Socha, Anna Wolf
7,8
Rozpalone zmysły A.S. Sivar, Agata C...
Okładka książki Prawo Mafii. Pierwsza polska antologia mafijna Meg Adams, Joanna Gajewczyk, J.B. Grajda, K.N. Haner, K. C. Hiddenstorm, Kinga Litkowiec, E. Raj, Ana Rose, Alicja Sinicka, Aniela Wilk, Anna Wolf
7,4
Prawo Mafii. P... Meg Adams, Joanna G...

dzieje się oj dzieje :D
Cała seria, jak do tej pory, mnie nie zawiodła. Ah te Trio <3 z każdą stroną lubię ich coraz bardziej :D może w końcu dostaniemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania, okaże się w kolejnej części.

Jak dwie poprzednie części mnie poniosły ze swoimi historiami, tak ta była nasiagana strasznie plus kolejny millosny? wątek kuzynki i Irlandczyka? Jak tak dalej pójdzie to autorka połączy Kaczyńskiego z Tuskiem 😃 A dużo powtórzeń, dużo błędow... Ogólnie mogło być lepiej, ale źle też nie jest

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

3 część Gangsterów ❤️
Tym razem na tapecie sam szef wszystkich szefów mafii, czyli Siergiej i jego dawna, utracona miłość Ava. Ich początki sięgają daleko wstecz, gdy byli jeszcze nastolatkami. Niestety przez to w jakim otoczeniu się wychowywali zostali rozdzieleni... Przez to oboje bardzo się zmienili. "Odnajdują" się przypadkiem po latach, lecz Ava nic nie pamięta 😱......

Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której ktoś przeczytał Serce gangstera i Zemste gangstera i nie chciałbym sięgnąć po kolejne części ❤
Ja myślałam już o tej książce od dłuższego czasu i w końcu udało się przeczytać 😘
Trzecia część tak samo genialna jak dwie wcześniejsze. Jestem fanką ostrych charakterów i gorących scen i to wszystko tutaj otrzymałam. Autorka nie skupia się...

2055

Na półkach: , , , ,

Ta powieść to świetny relaks z odrobiną humoru i namiętności. Już mam ochotę na kolejną część...

Za dużo szybko zmieniającej się akcji i każdy jest skutecznym mordercą, przesada

Jak do tej pory ta część podobała mi się najbardziej. Najlepiej mi się ją czytało i historia Siergieja i Avy najbardziej do mnie trafiła. Książki tej autorki ogólnie czyta się lekko i przyjemnie.

Siergiej Szewczenko - kuzyn Aleksieja i Antona oraz głowa mafii. Po wydarzeniach mających miejsce w 2 części, Siergiej pod gruzami znajduje kobietę, od razu rozpoznaje w niej...

Bohaterowie: 8/10
Akcja: 8/10
Sposób pisania autorki: 9/10
Okładka:8/10
Kreatywność: 8/10

O wiele lepsza i ciekawsza część od poprzedniej. Trochę za mało wątku romantycznego a za dużo mafijnego w którym można było się pogubić w nazwiskach i motywach. Czuję rozczarowanie związane z osobą zdrajcy, liczyłam na jakiś zwrot i większe zaskoczenie. Jeśli chodzi o głównych bohaterów to fajerwerków nie było, ale byli intrygujący razem jak i osobno. Bardzo dużo akcji w...

„Jestem Siergiej Szewczenko, szef wszystkich szefów i głowa mafii. Oto ja. A każdy, kto jest odpowiedzialny za zniknięcie Avy z mojego życia, jest już pieprzonym trupem.”
__
„Zagarniam Avę delikatnie w ramiona i układam na swojej piersi. Chcę ją poczuć. I jej bliskość sprawia, że pierwszy raz od piętnastu lat mogę swobodnie oddychać.”
___
„Mam zamiar pochować fragmenty...

Dyskusje

1 374