ROZWIŃ ZWIŃ

Bad Saint

Okładka książki Bad Saint
Monica James Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: All The Pretty Things (tom 1) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
All The Pretty Things (tom 1)
Bad Saint
Wydawnictwo Kobiece
2020-07-29
2020-07-29
Data 1. wydania:
2019-05-06
Gabriela Iwasyk
ofiara porywacz uprowadzenie emocje piekło uczucia cierpienie ból

więcej Więcej

Ta książka to istna petarda. Jestem pod jej ogromnym wrażeniem. Każdą wolną chwilę poświęcałam, aby ją czytać. Już dawno nie spotkałam tak dobrej książki. Brutalność i wulgarność wielu scen mogą zniesmaczyć, ale trudno żeby było inaczej, jeżeli książka mówi o rosyjskiej mafii, sprzedaży żywego towaru i wykorzystywaniu seksualnym niewolnic.
Jeżeli chodzi o parę głównych...

O tak ksiazka można. Czasami drastyczna ale nie aż tak jak łzy tess na przykład. Lzy tess moim zdaniem to jedna z drastyczniejszych ksiazek jakie czytalam. Ta była lżejsza ale również zagmatwana i bardzo wciągająca. Dobrze u szybko się ją czytalo.

Szczerze bardzo monotonna. Oby kolejna część była ciekawsza.

Bardzo wciągająca historia. Mam wrażenie, że akcja nie dzieje się zbyt szybko, a jednak kompletnie mi to nie przeszkadza. Jest bardzo mało autorek, które według mnie, piszą sceny erotyczne w sposób gorący, a nie tylko wulgrany i wyuzdany, a tej autorce zdecydowanie się udaje choć nieco perswazyjne sceny utrzymać w niezwykle gorącej atmosferze. Na pewno sięgnę także po inne...

Bardzo słaba..... cała fabuła ciagnie się przez całą książkę z jednym motywem . Akcja przewidywalna mało się rozwija zmęczyłam ją do końca ale nawet nie myślę o 2 i 3 części.

Tutaj opis jest mocno neutralny, ja niestety zostałem zaciekawiony tym że ma być niepokojąco, dużo zwrotów akcji i wciągać z każdą stroną. Jest na odwrót niestety, a samą pozycję doczytałem tylko i wyłącznie licząc na coś obiecującego. Gniot straszny, płytko i denerwująco. Ja rozumiem, że jest teraz moda na kobiety o silnym charakterze aczkolwiek przez większość książki...

Sięgając po ta książkę myślałam ze będzie w innym klimacie. Od początku mam trochę mieszane uczucia, mam nadzieje ze druga cześć będzie bardziej dopracowana.

Wow, nie mogłam się oderwać.
Świetna historia i hmmm pomimo iż na początku mamy informacje że jest pokręcona, to jednak czytałam bardziej mroczne książki. Mam nadzieję, że kolejna część będzie jeszcze ostrzejsza, bo przecież nasz Anioł wpadł w szpony Popova. Jaki udział będzie miała w tym Zoey i co stanie się z Saintem., 🤔
Trudno dziś nie ma obiadu, biorę się za drugą...

Tym razem nie książka recenzencka. W mojej "rodzinnej" grupie na fb zostałam nominowana do przeczytania tej książki. Koleżanka trafiła w gusta 🤩

Przyjemna, erotyczna z wątkiem kryminalnym. To pierwszy tom trylogii.Tak mnie wciągnęło, że na pewno przeczytam kolejne. Na razie ładują w zapisanych do przeczytania. 😁

Willow to modelka, która zostaje uprowadzona z podróży...

Taka.. średnia. Przeczytałam do końca bo byłam ciekawa jak się skończy. Może i historia ma potencjał,ale wykonanie byle jakie. Czytało się szybko, ogólnie wszystko takie płytkie. Sama nie wiem. Nie mam zamiaru czytać drugiej części

• 2020
  • 2020