Ryzykowny wybór

Okładka książki Ryzykowny wybór
Emilia Szelest Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Weronika Kardasz (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Weronika Kardasz (tom 3)
Wydawnictwo Kobiece
2020-06-03
2020-06-03
9788366520578
literatura polska

więcej Więcej

Super zakończenie serii. Po prostu stałam się fanką autorki, która tryska humorem, przebiegłością i świetnymi pomysłami. Czytając książkę bez problemu można wtopić się w ten świat braterstwa Perunów. Nadal bohaterki pokazane nie jako słabsza płeć lecz jako inteligentne i stanowcze bestyjki, które potrafią dużo znieść i ogarnąć bajzej.
Bardzo zachęciła mnie ta seria do...

Seria dobra. Może za cukierkowa momentami, ale można polecić.

"Ryzykowny wybór" pokazał mi, że nie mam co żałować zakupu tej serii. Jak i w pierwszej części od początku coś zaczyna się dziać i to nie byle jakie "coś". Akcja trzyma w napięciu od pierwszych stron. To co powinno być na pierwszym planie jest na pierwszym planie, chcąc nie chcąc spychając romanse na bok. W trzeciej, na ten czas finałowej części mamy do czynienia z jednym z...

Świetna, tak samo jak reszta części. Genialni bohaterowie, super dialogi i niesamowita akcja. Do tego dawka dobrego humoru i wspaniałe zakończenie serii.

Pierwsze spotkanie (Tom 1) z Weroniką było takie sobie, ale dałem szanse pozostałym dwóm tomom, po przeczytaniu opinii, że 2 jak i 3 część są lepsze. I to okazała się prawda! Drugi tom był dobry, a trzeci po prostu jest świetny! Jest to zgromadzenie bohaterów z pierwszego oraz drugiego tomu, gdzie się dzieje dużo akcji. Także warto przeczytać tę serie.

W "ryzykownym wyborze" wracamy do losów Weroniki, Przemka, Łukasza oraz Braci Peruna.
Oko za oko nabiera innego znaczenia gdy porwany zostaje narzeczony policjantki. Kobieta zrobi wszystko by ocalić swojego ukochanego.
Trudny czas nie oszczędza Lokiego i jego tęsknoty za Ewą.
Postanawiają połączyć siły i odbić Przemka z rąk porywaczy.
Czy są w stanie wyjść z tego bez...

No najlepsza z całej serii. Mnóstwo akcji i to było super. Bardzo dużo zwrotów akcji, niebezpieczeństwa, wyborów, działania i planowania. Bardzo szybko się czytało. Domknięcie całej serii z wyjaśnieniem losów wszystkich bohaterów. Oczywiście ksiazka nie była wolna od wad, bo niektóre akcje były bezsensowne a zachowania irracjonalne. Ale mimo to świetnie się bawiłam.

Idealne zakończenie serii! Po prostu tak powinno się pisać ostatni tom serii - akcja, krew, łzy, sarkazm, happy end, który nie powodował mdłości :p
Uważam, że była to najlepsza część trylogii i bardzo się z tego cieszę, bo oczekiwałam po tej serii, że zakończenie mnie wgniecie w siedzenie i nie będzie niedosytu po zakończeniu. Było naprawdę sporo akcji, za którą nadążałam...

Chyba najlepsza część ☺

Trzeci tom przygód Weroniki Kardasz. O ile pierwsza część była taka sobie, druga o niebo lepsza, o tyle trzecia- ostatnia część to petarda.
Nareszcie Emilia Szelest pokazuje pazur i cięty język. Weronika staje na głowie, by odnaleźć narzeczonego. Co słychać u Lokiego, Ewy i osadzonych w więzieniu braci Peruna? Czy Kordian i Ewa będą szczęśliwym rodzeństwo- małżeństwem?...

• 2020
  • 2020