Ryzykowny wybór

Okładka książki Ryzykowny wybór Emilia Szelest
Okładka książki Ryzykowny wybór
Emilia Szelest Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Weronika Kardasz (tom 3) kryminał, sensacja, thriller
Weronika Kardasz (tom 3)
Wydawnictwo Kobiece
2020-06-03
2020-06-03
9788366520578
literatura polska

Pierwszy i drugi tom bardzo mi się podobały, a trzeci bardzo rozczarował.

Pierwszy i drugi tom bardzo mi się podobały, a trzeci bardzo rozczarował.

Książka trzymająca w napięciu. Ciężko było przerwać czytanie choć na chwilę. Bohaterowie z charakterkiem :)

Porwano Przemka.

Kordian (brat Ewy) zajął miejsce ojca, wprowadził swoje porządki i sprowadził nowy gang, ukraińską RUNWirę. Dziewczyna jest więźniem we własnym domu. Nie zna całej prawdy o wydarzeniach we Lwowie.
Niewinny wygląd młodego Wronowskiego wprowadza w błąd. Rej jest jego zakładnikiem, przynętą, na którą mają się złapać wrogowie.

"Perun zawsze odbiera swoje długi"

Wera i Łukasz zwierają szyki.
Składają propozycję aresztowanemu Wronowskiemu. On ją przyjmuje.
...
Z uwagi na to, że to finałowa część trylogii, więcej z fabuły nie zdradzę oprócz tego, że więcej tu sensacji niż romansu.
...
Kilka niespodzianek. Wiele wyjaśnionych spraw i decyzji. Rozwiązanie wątku z jedynki.

Polubiłam tę ekipę i nie ukrywam, że mogliby coś jeszcze powywijać wspólnie.
Pomyśl o tym autorko😊

I jeszcze informacyjnie...Dwa razy pojawiła się w fabule ksywka osoby, która już nie powinna. Przypadek czy błąd? Tego nie wiem.

Porwano Przemka.

"Perun zawsze odbiera swoje...

Caly cykl Weroniki Kardasz świetny. W trzeciej części kończy się wątek, który rozpoczął się w pierwszej. W ostatniej książce najwięcej się dzieje. Czyta się ją jednym tchem od pierwszej kartki. Polecam, warto przeczytać

Nie zawiodla mnie i była tak samo dobra jak poprzednie części. Już tęsknię za calq banda i nie mogę się doczekać jak znowu je wezmę do ręki ❤️

Rewelacja ❤
Trzyma w napięciu, czyta się błyskawicznie.
Bardzo dobre zakończenie serii.

Rewelacja ❤
Trzyma w napięciu, czyta się błyskawicznie.
Bardzo dobre zakończenie serii.

Jak dla mnie rewelacyjna seria . Bardzo dobrze mi się czytało . Żadnej nudy, ciekawa historia, wartka akcja.

Fantastyczna seria z Weroniką Kardasz. Całą serie oceniam na mocne 7, bo są to bardzo dobre książki, które szybko się czyta a cała historia jest spójna.

“Ryzykowny wybór” w odróżnieniu od pierwszej i drugiej części serii jest powieścią sensacyjną połączoną z romansem. Liczne strzelaniny, ucieczki i porwania nadają mocny charakter tej książce. Miejsca i wydarzenia były tak dobrze opisane, że momentami czułam się tak, jakbym była w centrum akcji razem z bohaterami!

Choć niektóre sytuacje były irracjonalne i lekko wymuszone, to uważam, że świetnie pasowały do całokształtu powieści. Na duży plus zasługuje fakt, że wszystkie wątki zostały domknięte i seria nie pozostawia niewyjaśnionych spraw.

Fabuła jest nieco przewidywalna, można się domyślić który bohater przeżyje, a który (nie)stety nie, ale kompletnym zaskoczeniem było dla mnie to, kto stał za śmiercią niektórych osób. Finałowa scena bardzo mnie zszokowała, a jednocześnie dała pewną satysfakcję, że stało się tak, a nie inaczej.

Tę książkę, jak I całą serię warto przeczytać. Historia napisana jest w bardzo przyjemny sposób, choć bohaterowie często używają dość ostrego I wulgarnego języka.

Choć niektóre sytuacje były irracjonalne i lekko wymuszone,...

"Ryzykowny wybór" @emiliaszelest jest ostatnim tomem z serii o losach Weroniki Kardasz. A szkoda, bo bardzo polubiłam bohaterkę. Jest stanowcza, odważna, zawzięta i za wszelką cenę chcę walczyć o sprawiedliwość.

Pewnego dnia narzeczony Weroniki zostaje porwany i ona doskonale wie przez kogo. Chętnie sama, by go odbiła z nieodpowiednich rąk, ale wie, że nie jest w stanie sama tego dokonać. Łączy się z Łukaszem. Mężczyzną z przeszłości, bo tylko z nim będzie umieć porozumieć się bez słów. Łukasz staje się samotnym jeźdźcem motocyklowym wyruszający w podróż z noclegiem w Przemyślu. Tam zaczyna się walka o śmierć i życie. Prezes klubu Perun, nie zawaha się zabić, aby tylko być na szczycie. Wszystko było pięknie zaplanowane, gdyby nagle nie pojawiła się Ewa. Dziewczyna, którą uratował od gwałtu, a która jest zakazanym owocem. A taki smakuje najbardziej.

Myślę, że opis nie jest w stanie oddać tak dobrze tego, co dzieje się w książce. Cały czas trzyma w napięciu. Bije z niej siła walki i odwagi. Akcja rozwija się w zawrotnym tempie. W książce znajdziemy wielu przystojnych mężczyzn gotowych do walki i stojących po stronie Weroniki. Strzelanina, ucieczka i ten głośny ryk motocykli nadający jeszcze lepszego charakteru powieści. Świetne było to, iż mimo trudnych momentów i wyborów, humor ich nie opuszczał, powodując lekkie rozładowanie napięcia. Dokładnie wiedzą, jak bardzo mogą sobie pozwolić na żarty, a kiedy lepiej być poważnym. Książka zakończyła się tak, jak na książkę przystało. Nie czuć niedosytu oraz nie pragnie się kontynuacji. Szczerze Polecam Wam całą serię.