Perwersyjna miłość

Okładka książki Perwersyjna miłość
Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Kuszący duet (tom 2) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Data 1. wydania:
2017-09-11
9788366520516
Sylwia Chojnacka
sekrety uczucia przeszłość dominacja przyjaźń seks erotyka pożądanie perwersja fantazje miłość

cd..
Jedyne gwiazdki za to, że było szybko. I bez wysiłku.
Reszta to cd poprzedniego tomu. Jeżeli macie co innego do przeczytania - to odpuście sobie ten cykl.

cd..
Jedyne gwiazdki za to, że było szybko. I bez wysiłku.

ugh, druga z tej serii jest jeszcze gorsza, normalizacja gwałtu alkoholizmu

ugh, druga z tej serii jest jeszcze gorsza, normalizacja gwałtu alkoholizmu

Sabrina nie może pozbierać się po tym, jak odkryła sekret Donovana.

Po czasie wiem, że pierwszą część tej serii oceniłam za wysoko, ale mimo wszystko podobała mi się, a jej zakończenie zachęciło mnie, żeby sięgnąć po drugi tom. Tylko, cholera jasna, ta część całkowicie zmarnowała potencjał tamtej końcówki 🙄
Nie chcę za dużo zdradzać, ale wielki problem przerodził się w mały problemik, który w sumie bohaterowie olali, jednocześnie go rozdmuchując. Mam nadzieję, że rozumiecie 🙈

Cała ta książka wyglądała mniej więcej tak: oj, mamy problem, ale nie w sumie jednak możemy to olać. O nie, jednak problem jest problemem, nie możemy uprawiać seksu i w ten sposób rozwiać sprawy. Seks. O kurde, miało być bez seksu. Upsik. No dobra, już go nie będzie. Seks. Cholera, znowu. Oj dobra, walić to, idziemy do łóżka. Chwila, mieliśmy problem, trzeba się tym zająć. Szybka pogadnaka. Okej, po problemie, idziemy do łóżka.
Serio, tak właśnie było, a do tego wisienką na torcie była klasyczna zabawa w kotka i myszkę: chcę go, ale nie mogę. Nie no, w sumie jestem na niego zła, muszę zapomnieć. Kurde, jednak go chcę. O Boże, co ja mam zrobić. Bądźmy razem. Ojoj, problem. 🤦🏻‍♀️

Cała fabuła oraz postać Sabriny doprowadzały mnie do szału. Bohaterka cały czas rozmyślała i jednocześnie nie dochodziła do żadnych konkretnych wniosków, a fabuła była taka, jak sami widzieliście na górze. Oprócz tego, co opisałam, to miałam wrażenie, że akcja stoi w miejscu, a w książce nie dzieje się kompletnie nic. Tak naprawdę cała historia to było jedno wielkie lanie wody, które zmieniło się w cokolwiek ciekawego dopiero na końcu. Przed samym zakończeniem akcja lekko przyśpieszyła, ale jednocześnie pojawiła się drama między bohaterami, która dla mnie nie miała kompletnie żadnego sensu i niby namieszała między nimi, ale raptem na kilka (bo nawet nie kilkanaście) stron i już było wszystko okej.

Całość ratuje jedynie postać Donovana, który przeszedł sensowną przemianę, ale też w tym wszystkim pozostał sobą i cały czas było czuć jego władzę oraz dominację nad Sabriną. No i sceny erotyczne też były całkiem spoko 🙊🤣🤣

Sabrina nie może pozbierać się po tym, jak odkryła sekret Donovana.

Nie chcę za dużo zdradzać, ale wielki problem przerodził się w...

Przeczytałam wiele książek o podobnej tematyce, z podobnymi bohaterami, jednak te dwa tomy naprawdę przypadły mi go gustu. Świetna kreacja Donovana, uzasadnienie jego zachowania, motywów, jak i jego przemiana względem części pierwszej. Dla mnie bajka. Jest jednym z moich ulubionych męskich bohaterów.

Nawiązując do fabuły, Sabrina poznaje sekret Donovana, ani ona ani ja, jako czytelnik, nie podejrzewałam tego. Przeczuwałam, że coś jest nie tak, ale dopiero po poznaniu prawdy o byłej narzeczonej, zrozumiałam co się dzieje. Mężczyzna wyjeżdża do Francji, zostawiając Sabrinę samą z jej myślami, a w tym samym czasie pojawia się siostra głównej bohaterki. Audrey, młodsza i bardziej artystyczna osoba od Sabriny, jest zupełnie inną postacią, od wszystkich w tej książce. Romantyczka, optymistka, delikatna a jednocześnie silna i nie pozwala sobie wejść na głowę, wie czego chce od życia. A Donovan? Nie zdradzając więcej z fabuły, aby uniknąć spojlerów, był wspaniały. Zmienił się, dla mnie stał się zupełnie inną postacią od części pierwszej, mimo to spodobał mi się również tak samo-jego precyzja, skrupulatność, oddanie, ale tez bezwzględność.

Podsumowując, druga część delikatnie różni się od pierwszej, bardzo spodobało mi się wyjaśnienie wątku dotyczącego zachowania Donovana względem Sabriny, mimo to podobał mi się taki bezlitosny jak w pierwszej części. Nie zawiodłam się na autorce, zwłaszcza czekam na rozwój historii Audrey i Dylana.
Mimo ciężkiego wątku dotyczącego gwałtu, i tym podobnych zachowań, które podobały się bohaterce, sceny erotyczne były interesujące i zdecydowanie działały na wyobraźnię.
Polecam z czystym sumieniem osobom, którym podoba się bezlitosna postać męska, z ukrytymi motywami. Jeśli nie przeszkadza komuś scena erotyczna będąca nawiązaniem do gwałtu (jeśli główna bohaterka tego bardzo chce i jej się to podoba, to chyba nie jest to gwałt?), to zdecydowanie polecam.
10/10

Nawiązując do fabuły, Sabrina poznaje sekret Donovana, ani ona ani ja,...

Nie przekonała mnie żadna z tych części. Dużo seksu, ale czytając ja miałam ciągle w glowie, że jej się podoba seks związany z gwałtem i nie jest to odpowiednie.

Skomplikowana relacja między głównymi bohaterami wciąga... czekałam na ten drugi tom bo chciałam wiedzieć czy obsesja Donovana jest chwilowa i gdy osiagnie cel odpuścić, czy wręcz przeciwnie - będzie chciał więcej.... i dowiedzialam się.
Nie tylko Donovan ma pokręcony styl okazywania uczuć, a raczej ich nie pokazywania... oficjalnie ogłaszam, ze ra dwójka dobrała się idealne, aby tworzyć całość.
Autorki książki lubie i na pewno sięgnę po kolejną, bo ona zawsze coś wymyśli takiego przez co się nie oderwę... aż do ostatniej strony.

Miłość specyficzna, nieidealna, ogromne pożądanie tętniące niczym krew. Wszystkie karty zostają odkryte i zakończenie jest takie jakiego oczekiwałam.
Wprawdzie pierwsza część podobała mi się bardziej, ale tę czytałam z równą ciekawością.

Idealne zakończenie tej serii o perwersyjnej ale idealne i szczerze bardzo pięknej miłości :)
Ja osobiście się wzruszyłam :)
Może i ich miłość wykracza poza granice poza normy ale oni się rozumieją bez słów kochają i wiedza o tym i to jest takie piękne i takie prawdziwe ze stwierdzenie

KAŻDA MIŁOŚĆ RZĄDZI SIĘ SWOIMI ZASADAMI I TWORZY SWOJE WŁASNE ZASADY

Jest prawdziwa i nie powtarzalna :)

Uwielbiam D i S i już nie mogę się doczekać książek o kolejnych bohaterach (jedne już zamówione a inne czekam na premierę :))

Pozdrawiam serdecznie

Ja osobiście się wzruszyłam :)

KAŻDA MIŁOŚĆ RZĄDZI SIĘ SWOIMI ZASADAMI I TWORZY SWOJE WŁASNE ZASADY

Jest prawdziwa i...

Pierwszy tom zakończył się w takim momencie, że cieszyło mnie , że mam drugi pod ręką . Ciekawiło mnie jak dalej potoczy się perwersyjna walka między Donovanem i Sabriną. Co wyniknie z tajemnic , które odkryła.

Niewątpliwie Sabrina jest w szoku po tym czego się dowiedziała, jak wielki wpływ na jej życie miał Donovan mimo , że formalnie go w nim nie było przez 10 lat . Ale czy na pewno ?
Ma dowody na to, że ją kocha ale czy zaakceptuje taką miłość ?
Donovan jest mężczyzną nie umiejącym okazywać miłości w standardowy sposób. Boi się , że jego miłość przerazi Sabrinę . Czy uda im się znaleźć kompromis ?

Niby erotyk ale nie tylko , jest w tej książce wiele więcej. Mi się bardzo podobała. Może specyficzna, może nieco chora ale zależy co kto lubi . Wg mnie miłość Donovana, mimo że taka trudna jest na swój sposób piękna.

Chętnie przeczytam więcej książek autorki a te serdecznie polecam .

Dobra, ale pierwsza część lepsza.

Dobra, ale pierwsza część lepsza.

Laurelin Paige Perwersyjna miłość Zobacz więcej
Laurelin Paige Perwersyjna miłość Zobacz więcej