Perwersyjna miłość

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Kuszący duet (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Dirty Filthy Rich Love
Data 1. wydania:
2017-09-11
9788366520516
Sylwia Chojnacka
Wydawnictwo Kobiece
sekrety uczucia przeszłość dominacja przyjaźń seks erotyka pożądanie perwersja fantazje miłość
Dirty Filthy Rich Love
Kuszący duet (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
9788366520516
Sylwia Chojnacka

Przeczytałam wiele książek o podobnej tematyce, z podobnymi bohaterami, jednak te dwa tomy naprawdę przypadły mi go gustu. Świetna kreacja Donovana, uzasadnienie jego zachowania, motywów, jak i jego przemiana względem części pierwszej. Dla mnie bajka. Jest jednym z moich ulubionych męskich bohaterów.

Nawiązując do fabuły, Sabrina poznaje sekret Donovana, ani ona ani ja,...

Nie przekonała mnie żadna z tych części. Dużo seksu, ale czytając ja miałam ciągle w glowie, że jej się podoba seks związany z gwałtem i nie jest to odpowiednie.

Skomplikowana relacja między głównymi bohaterami wciąga... czekałam na ten drugi tom bo chciałam wiedzieć czy obsesja Donovana jest chwilowa i gdy osiagnie cel odpuścić, czy wręcz przeciwnie - będzie chciał więcej.... i dowiedzialam się.
Nie tylko Donovan ma pokręcony styl okazywania uczuć, a raczej ich nie pokazywania... oficjalnie ogłaszam, ze ra dwójka dobrała się...

Miłość specyficzna, nieidealna, ogromne pożądanie tętniące niczym krew. Wszystkie karty zostają odkryte i zakończenie jest takie jakiego oczekiwałam.
Wprawdzie pierwsza część podobała mi się bardziej, ale tę czytałam z równą ciekawością.

Idealne zakończenie tej serii o perwersyjnej ale idealne i szczerze bardzo pięknej miłości :)
Ja osobiście się wzruszyłam :)
Może i ich miłość wykracza poza granice poza normy ale oni się rozumieją bez słów kochają i wiedza o tym i to jest takie piękne i takie prawdziwe ze stwierdzenie

KAŻDA MIŁOŚĆ RZĄDZI SIĘ SWOIMI ZASADAMI I TWORZY SWOJE WŁASNE ZASADY

Jest prawdziwa i...

Pierwszy tom zakończył się w takim momencie, że cieszyło mnie , że mam drugi pod ręką . Ciekawiło mnie jak dalej potoczy się perwersyjna walka między Donovanem i Sabriną. Co wyniknie z tajemnic , które odkryła.

Niewątpliwie Sabrina jest w szoku po tym czego się dowiedziała, jak wielki wpływ na jej życie miał Donovan mimo , że formalnie go w nim nie było przez 10 lat . Ale...

Dobra, ale pierwsza część lepsza.

„[…] miłość nie jest prawdziwa. To tylko sztuczka. Chwyt marketingowy. To termin wykorzystywany w celu uatrakcyjnienia dość nudnego i męczącego systemu społecznego zbudowanego w całości na tradycji dobierania się w pary.”

Sabrina po znalezieniu tajemniczej teczki, którą sukcesywnie uzupełniał informacjami Donovan, nie potrafi sobie z tym poradzić. W głowie ciągle rodzą się...

Uhuhuuu ! 🔥
Działo się ! Polecam !

Troche jestem rozczarowana 2 czescia, o ile 1 czesc pochlonelam w 3 sekundy tak te ksiazke czytalam na raty, czesto mnie nudzila, ciezko bylo mi przebrnac. Oczekiwalam chyba czegos innego, aczkolwiek momentami wciagalam sie w akcje, zdecydowanie 1 czesc zaciekawila mnie bardziej

Dyskusje

• 2020