Perwersyjna miłość

Laurelin Paige Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece Cykl: Kuszący duet (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Dirty Filthy Rich Love
Kuszący duet (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
9788366520516
Sylwia Chojnacka

Byłam ciekawa jak rozwikła się sytuacja Sabriny i Donovana po rewelacjach z końcówki 1 tomu.

Muszę przyznać, że autorka zgrabnie podeszła do tematu stalkingu i manipulacji, chociaż nieco ugrzeczniając wszystko. Stalking jest fajny, bo facet jest przystojny, ma pieniądze i tak naprawdę robił to z miłości.

Niestety w tej części nasi bohaterowie sami nie wiedzą czego chcą i...

Już w pierwszej części Dirty Duet Sabrina przekonuje się, że wyuzdane praktyki seksualne, na przykład pozorowany gwałt, bynajmniej jej nie przeszkadzają, przeciwnie, podwyższają intensywność doznań. Oczywiście pod warunkiem, że sprawcą jest Donovan. Teraz musi podjąć decyzję, czy także zaakceptuje jego trwający od dziesięciu lat stalking. Okazuje się, że nie tylko śledził...

Po intrygującej pierwszej części liczyłam na równie dobrą kontynuację. Dla mnie to niestety zmarnowany potencjał, niczym nie wyróżniający się średniak a szkoda.

• Chcę w prezencie
  • Laurelin Paige
  • Po angielsku
  • Brakujące części
  • 2020

Dodaj cytat z książki Perwersyjna miłość