Kup teraz - 9 ofert w cenie od 6.99 zł do 35.99 zł

Powiew jesieni

Janette Oke Wydawnictwo: Psalm18.pl Cykl: #PragnieniaSerc (tom 2) Seria: Pragnienia serc literatura obyczajowa, romans
The Winds of Autumn
9788395561931
Dominika Głowa
Psalm18.pl
beletrystyka chrześcijańska powieści chrześcijańskie powieść chrześcijańska powieść religijna powieść obyczajowa obyczajowe romans romans chrześcijański
The Winds of Autumn
#PragnieniaSerc (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
9788395561931
Dominika Głowa
Pragnienia serc

Jak to możliwe, ze tak prosta i sielska opowieść zawiera aż tyle fundamentalnych prawd na temat życia? Książka Janette Oke porusza do głębi, kieruje nasze myśli ku Stwórcy a przy tym daje niezwykłe odprężenie. Bohaterów "Powiewu Jesieni" mieliśmy już okazję poznać w pierwszym tomie z serii "Pragnienia serc". Młody Joshua zdążył już nieco podrosnąć. Doświadcza życiowych...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Przepiękna o opowieść o młodzieńcu, który został wychowany przez wujostwo oraz ukochaną ciotkę. Wkracza w dorosłość i zaczyna szukać odpowiedzi na pytania z dziedziny wiary, życia oraz miłości. Przepięknie osadzona i opisana opowieść.

Niedawno przeczyatłąm i wciąz jestem pod głębokim wrażeniem. Zabawna, pisana z perspektywy dorastającego chłopaka, porusza bardzo ważne tematy , wciaga na maksa

Ciąg dalszy "Pewnego razu latem". Główny bohater jest już o kilka lat starszy. Jeśli znasz tamten tom, to nie muszę Cię namawiać - jeśli nie, to warto przeczytać oba, ale koniecznie we właściwej kolejności!! :-)

Aż dziwne, że książki Janette Oke są tak mało znane, bo autorka napisała ok 70 książek, w tym wiele światowych bestsellerów.

Kolejna, pogodna i wzruszająca powieść z serii #PragnieniaSerc.

Tym razem historia nieco poważniejsza – Joshua ma już 15 lat i idzie z kolegami na wyprawę w góry – kończy się to średnio ale po powrocie wydarza się rzecz jeszcze bardziej...

Wzrusza i wiele uczy o Bogu. Polecam!

Cd "Pewnego razu latem" i bohaterów. Tym razem będzie o młodzieńczej miłości, stracie, wyzwaniach edukacyjnych i miłości rodzinnej. Nie mogę się doczekać kolejnej części!

• 🔱 Apartament Literacki
  • 2020
  • Legimi

Dodaj cytat z książki Powiew jesieni