Ogień i druty

Okładka książki Ogień i druty
Joanna Żwirska Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry Cykl: brak Seria: Bibioteka Domu Polskiego biografia, autobiografia, pamiętnik
biografia, autobiografia, pamiętnik
brak
Bibioteka Domu Polskiego
Wydawnictwo Iskry
1958-01-01
1958-01-01
powstanie obóz wojna jeńcy

więcej Więcej

Krótkie historyjki mniej z powstania, więcej z obozu kobiet-jeńców wojennych.Niektóre ciekawe, niektóre słabsze.Ogólnie fajne niektóre historie z wyzwolenia obozu przez polaków pod granicą holenderską.

Dodaj cytat z książki Ogień i druty