Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 39.90 zł

Alex Marwood Wydawnictwo: Albatros kryminał, sensacja, thriller
The Poison Garden
Anna Dobrzańska
Albatros
literatura angielska manipulacja niebezpieczeństwo nienawiść poszukiwanie prawdy samobójstwo zbiorowe samotność sekta strach thriller
The Poison Garden
kryminał, sensacja, thriller
Anna Dobrzańska

Oficjalne recenzje i

Manipulacje sekty, czyli wyplenienie ludzkiego zła

Link do recenzji

Błyskotliwy thriller? Nic bardziej mylnego. Z wielkim trudem dobrnęłam do końca tej książki i mam wrażenie, że nie wiem o czy tak naprawdę była. Autorka porusza bardzo trudny wątek psychologiczny i tak bardzo skupiła się na historii Sarah oraz Romy, że ostatecznie potencjał został niewykorzystany. Jeżeli byłoby więcej wzmianek o tych morderstwach to moja ocena pewnie byłaby...

Ciekawa książka, czytało się ją naprawdę dobrze. Wczesniej nie miałam styczności z Alex Marwood.

To nie jest zła książka. I nawet dobrze napisana. Z ciekawym zakończeniem. A jednak czytało mi się ją jakoś ciężko. Dłużyła się, nie chciała wciągnąć, nudziła chwilami.
Może trafiła u mnie na zły czas?

Pomysł na fabułę bardzo ciekawy. Zabierałam się za tę książkę z ogromną ciekawością, jednak muszę przyznać, że nieco się rozczarowałam. Lektura z serii "o wszystkim i o niczym". Niby mająca potencjał, ale kompletnie niewykorzystany.

Ogólnie fabuła mi się podobała, zamysł również. Jedyne co mi przeszkadzało to "skakanie" po osobach i datach jak to było opowiadane miejscami gubiłam się co czytam. Ogólnie książka mi się podobała

Kolejna książka pisana takim samym schematem. Koniec rozczarował nie a historia dobrze się zapowiadała.

Może być, ale szału nie ma. Przygnębiające zakończenie.

Na odizolowanej od świata farmie zostają odnalezione zwłoki stu osób. Okazuje się, że to członkowie sekty, który najprawdopodobniej popełnili masowe samobójstwo poprzez zatrucie. Wśród nich jednak przeżywają trzy osoby - rodzeństwo nastolatków i Romy.
Muszą nauczyć się żyć od nowa między "Martwymi".
"Zatruty ogród" niestety mnie nie porwał. Chyba oczekiwałam czegoś więcej...

nie przekonuje mnie ta autorka do siebie, to jest moja trzecia książka od niej i najmniej mi się podoba, plusy tylko za to, że odrobinę ciekawiło mnie co się stanie z głównymi bohaterami, moim zdaniem z tą całą 'sektą' pomysł ciekawy ale jednak bezsensownie opisany tutaj.

Ogólnie rzecz biorąc książką nie zrobiła na mnie wielkiego wrażenia. Na początku naprawdę miała ogromny potencjał lecz w połowie książki już niestety odbiegała od niektórych rzeczy. Strasznie nie podobały mi się przeskoki czasowe były one troszke źle sformulowane

• 2020
  • 2020