Kup teraz - 18 ofert w cenie od 6.99 zł do 32.50 zł

The Wicked Girls
kryminał, sensacja, thriller
Magdalena Koziej
Magdalena Koziej morderstwo oskarżenie

Szczerze zawiodłam się podczas czytania. Myślę, że powodem była wcześniejsza książka autorki Najmroczniejszy sekret. Niestety ta pozycja mnie tak nie wciągła.

Lubię tego typu tematykę, jednak książka mnie nie porwała. Miałam wrażenie za dużego rozciągania akcji. Koncept fajny, ale myślę, że jest to historia ok. 200 stron, nie ponad 400. Sposób narracji nie był do końca w moim guście. Ciężko mi się czytało.

Zmęczyłam ją z nadzieją, że finał będzie zaskakujący. No i był zaskakująco... przeciętny. :( Niestety nie mogę polecić.

Nie jestem obiektywna, bo pozostawiła mnie z potężnym poczuciem żalu przez kilka następnych dni.

O książce nasłuchałam się wiele i liczyłam na wielkie czytanie i zarywanie nocy - i tak nie było.
Pozycja fajna, wciągająca jednak trochę jej brakowało. Pod koniec książki akcja przyspieszyła po czym zaskoczyła zakończeniem które jak dla mnie powinno być bardziej rozwinięte i zdecydowanie optymistyczne.
Fakt iż autorka poruszyła kilka trudnych tematów - pokazała jak...

czytasz, niby fajnie, troché interesuje, troché wciága, i nagle bum, beznadziejne zakonczenie.

Książka "Dziewczyny które zabiły Chloe" przypadła mi do gustu bardziej niż pozostałe pozycje autorki. Styl pisania nie porwał mnie jakoś szczególnie jednak sam zamysł na fabułę wydawał mi się bardzo ciekawy i poruszający. Polecam.

Na półkach: , , , ,

Niekończąca się opowieść, którą męczyłam tak długo, że aż wstyd się przyznać. W pewnym momencie straciłam wiarę, że w ogóle uda mi się ją ukończyć, ale dzielnie podążałam do końca i zostało mi to choć trochę wynagrodzone.

O książce Marwood słyszałam wiele dobrego; że wciąga od 1szej do ostatniej strony, że nie sposób jej zapomnieć i dużo innych superlatywów, które stawiały...

Trochę rozczarowała mnie ta książka. Zapowiadała się fajnie ale niemiłosiernie się ciągnęła. Jedynie pod koniec akcja trochę przyśpiesza i trzyma napięcie.

Książka rewelacyjnie odzwierciedla zamieszanie, które spowodowane jest spotkaniem dwóch dziewczyn, które rzekomo w przeszłości zabiły Chloe. Muszą użerać się z kłamstwem, by nikt nie poznał prawdy. Spotkanie ich pokazuje prawdziwą przyjaźń, godną do poświęceń. Cudowne, lecz troszkę na początku były przynudawe.

3 968
    2 341