Złe miejsce

Minka Kent Wydawnictwo: Filia Seria: Mroczna strona kryminał, sensacja, thriller
The Stillwater Girls
9788381950695
Kinga Markiewicz
Mroczna strona
thriller psychologiczny izolacja siostry

Wciągająca książka. Może nie jakoś mega zaskakująca ale historia na tyle ciekawa że czyta się jednym tchem. Końcówka jak na mój gust słaba , autorka mogła się wysilić na jakieś bardziej zaskakujące zakończenie. Ogólnie polecam.

Coraz częściej decyduję się na czytanie książek na czytniku. Sama tematyka wybieranych lektur nie zmieniła się jednak w porównaniu do tych w wersji papierowej. Czy powyższy tytuł okazał się wart uwagi i jest godny polecenia?

'Wyhodowałam tego potwora z biegiem lat, wszystko rozumiejąc i wiecznie wspierając, bez dopuszczania do siebie jakichkolwiek wątpliwości, ale...

Dobrze się czyta. Plus 1 gwiazdka za to, że Autorce udało się mnie mocno zaskoczyć.

Świetna książka, cały czas trzyma w napięciu
!!! Polecam. Miło spędzony czas.

No to mnie autorka zaskoczyła... Po niezbyt udanym w moim odczuciu "Perfekcyjnym kłamstwie", tą książką się wybroniła. Może nie był to jakiś bardzo zachwycający thriller, ale autorce udało się mnie porządnie zaskoczyć.
📖
Tym co tak bardzo mnie zaskoczyło i jednocześnie niemal zachwyciło był sposób wykreowania męża głównej bohaterki, Branta. W stosunku do niego przeszłam...

Książka słaba, ledwo dotrwałam do końca, bardzo naciągana i cukierkowa, spodziewałam sie zupełnie czegoś innego patrzac na okładke.

Po przeczytaniu ,,Idealnego życia’’ i ,,Perfekcyjnych kłamstw’’ Minki Kent spodziewałam się thrillera z banalną fabułą. A tu takie zaskoczenie!
To co od początku mi się spodobało, to fabuła prowadzona dwutorowo z punktu widzenia różnych postaci. Z jednej strony autorka opowiada historię kobiety i jej trójki dzieci, żyjących w chacie z dala od cywilizacji. Z drugiej poznajmy...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

"Złe miejsce" to kolejny dobry thriller psychologiczny autorki. Jest tu małżeństwo: Nicolette i Brant. On - znany artysta fotografik, ona - pochodząca z bogatej rodziny. Do szczęścia brakuje im tylko dziecka. Pewnego razu, kiedy Brant wyjechał za granicę, a Nicolette jest sama, nad ranem do ich domu dzwonią dwie dziewczyny - Wren i Sage. Okazuje się, że były wychowywane w...

zupełnie nie rozumiem zachwytów nad tą książką. historia jest mało wiarygodna, a zakończenie potwornie cukierkowe. zachowania bohaterów ciężko wytłumaczyć, bo żaden normalny człowiek nie zachowywałby się w taki sposób, w jaki oni się zachowywali, będąc w takiej sytuacji, w jakiej byli. wszystko było naciągnięte do granic przytomności i w rezultacie dość nudne.

Moim zdaniem to najlepsza książka tej autorki. Nie mogłam się oderwać od lektury.
Przeczytałam w jeden dzień. Zaskakujące zwroty akcji trzymają czytelnika cały czas w napięciu. Dawno nie czytałam tak dobrego thrillera.

Dyskusje

• 2020
  • 2020
  • Egzemplarz recenzencki
  • Rok 2020
  • Ebook
  • Na czytniku

Dodaj cytat z książki Złe miejsce