Grzeszni. Arogant

Okładka książki Grzeszni. Arogant Ana Rose
Okładka książki Grzeszni. Arogant
Ana Rose Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Grzeszni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Grzeszni (tom 1)
Grzeszni. Arogant
Wydawnictwo WasPos
2020-05-01
2020-05-01

Okładka książki Colombian mafia. Nierozerwalne więzi Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Colombian mafia. Niezapomniane wakacje Ana Rose, K. A. Zysk
Colombian mafi... Ana Rose, K. A. Zys...
Okładka książki Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camilla En, Iwona Feldmann, Mateusz Gostyński, AT. Michalak, Ana Rose, Anna Wolf, K. A. Zysk
Grzeszna muzyka Nana Bekher, Camill...

Nie wiem od czego zacząć... Przeczytałam wiele książek , jednak ta jest jedną z najgorszych jakie dotąd przeczytałam . Tak jak ogólny zarys historii był nietuzinkowy i wprowadzał coś nowego do książek z motywem hate- love tak, ogólne wykonanie pozostawiało wiele do życzenia.
Po pierwsze (i chyba najgorsze) , co miało bardzo duży wpływ na moją ocenę były zupełnie niepotrzebne powtórzenia z perspektywy drugiej osoby. Czułam zmęczenie , gdy zaczynałam nowy rozdział i jeszcze raz musiałam czytać o tym samym , co nawet nie wniosło nic nowego do fabuły.
Po drugie : po co wprowadziła temat wyścigu skoro potraktowała go po macoszemu ? Nic nie wniósł do ogólnego postrzegania głównego bohatera , a bardziej odniosłam wrażenie, że był zapchajdziurą do braku pomysłu na wprowadzenie akcji. Jeśli już wprowadziła to do fabuły mogła bardziej się do tego przyłożyć , bardziej opisując wyścig i towarzyszące temu emocje.
Po trzecie: przerysowane zachowania bohaterów, dobrym przykładem jest opis zachowania Savannah podczas wyścigu ( kto czytał ten wie ) . Nic dodać nic ująć
Po czwarte, nie za bardzo wychodziło jej pisanie z perspektywy męskiej , nadal odczuwało się ,że narratorem jest kobieta.
Podsumowując , przebrnęłam przez nią jednak było ciężko . Rozłożyło się to na kilka dni , ale zakończyłam. Momentami łapało mnie zażenowanie.Jednak nie sięgnę po kolejne części.

Nie dałam rady skończyć tej książki. Ba! Ja nawer jej dobrze nie zaczęłam. Motyw książki mi się bardzo podobał. Enemies to lovers. Uwielbiam takie wątki. Niestety strasznie mi się nie spodobał sposób pisania autorki. Taki trochę chaotyczny. Dodatkowo te powroty w wersji Huntera. Nie, nie i jeszcze raz nie. Nie lubię takich powtarzających się scen. Także niestety odłożyłam książkę po przeczytaniu 17%.

Książka grzeszni arogant to pierwszy tom serii Grzeszni autorstwa Anna Rose. Ostatnio mam mało czasu a czytanie dlatego zeszło mi się z nią odrobinę dłużej. Niestety od czerwca marni mi idzie. Książka to moje pierwsza sierpniowa recenzja.

Liv przeszła wiele. Straciła siostrę bliźniaczkę co skutkowało załamaniem i depresja. Gdy wyszła na prostą, wyjeżdża na studia do innego miasta pod opiekę wujka. Niestety jak na złość w domu wujka mieszka też syn jego żony, którego nie znosi. Ona i Hunter to mieszanka wybuchowa. Między nimi iskrzy ale oboje wola udawać, że się nienawidzą. Czy Liv i Hunter się dogadają? Czy Liv uwolni się od przeszłości?

Hunter to młody chłopak, który udaje kogoś, kim nie jest. Za maską aroganckiego dupka, kryje się zraniony chłopak. Nie chce wiązać się z nikim, nie ufa. Początkowo nie dopuszcza do siebie Liv ale pewne wydarzenia sprawiają, że mury się wykruszają. Czy Hunter zaufa sercu i zaryzykuje ponowne otwarcie się dla Liv?

Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Są w niej dość zabawne sytuacje a Liv to twarda babeczka. Oprócz Huntera mamy tu także poboczna historię Alice przyjaciółki Liv, o której chętnie bym poczytała w osobne historii. Książka, mimo że czyta się lekko ma w sobie dużo emocji. Liv przeszła dramatyczne chwile. W dodatku morderca jej siostry to jej były chłopak, który obrał sobie za cel Liv. Dodatkowo dziewczyna ma do siebie żal i pretensje, że jej siostra zginęła przez nią. Polubiłam ja od razu. Pozornie krucha ale jednak ma w sobie dużo siły. Jeśli chodzi o Huntera to mam do niego mieszane uczucia. Arogancki, uparty i czasem nie dało się zrozumieć jego pokręconego rozumowania. Wpadał w gniew i nic nie było go w stanie przekonać , że nie ma racji. Potem następowała refleksja. Z czasem zmienił się. Mimo to dał się lubić. Za to podobał mi się Milton. Mimo że początkowo sądziłam, że będzie tym złym ostatecznie okazał się spoko gościem.

Zakończenie z jednej strony przewidywalne z drugiej autorka zaskoczyła. Teraz zabieram się za czytanie tomu 2 i już się nie mogę doczekać, by poznać tajemnicza Arię , która pojawia się pod koniec pierwszego. Polecam.

Liv młoda dziewczyna rozpoczyna studia, w obcym mieście. Z powodu trudnych chwil związanych ze stratą bliskiej osoby. W domu w którym zamieszkuje poznaje aroganckiego Huntera, mimo złego zachowania bardzo jej się podoba. Co połączy tych dwoje? Czy dziewczyna upora się z przeszłością? Bardzo podobała mi się 1 część tej serii. Polecam

Na półkach: , , , , , , ,

Jak ja nie lubię gdy bohaterowie podejmują głupie decyzje od tak. Serio? Ludzie na serio dają się tak łatwo wkręcić?

Historia fajna, byłam przekonana,że Milton będzie w współpracy z Pablo. Jedyną rzeczą, która nie mogłam strawić był powrót historia na początku rozdziału z perspektywy innego bohatera. Takie załatanie strony by byla odrobine więcej.

Grzeszni. Arogant to opowieść o dwójce nastolatków Liv i Hunter 😊 przenosimy się do świata wyścigów samochodowych 😍

Liv po śmierci siostry bliźniaczki przeprowadza się do wujostwa do Miami. Postanawia odpocząć od wspomnień, które prześladują ją w rodzinnym domu i zacząć od nowa w zupełnie innym miejscu. Lecz nie tylko od wspomnień ucieka Liv. Jej kuzyn Ben gra w drużynie futtbolowej i wraca po obozie szkoleniowym do domu. Lecz nie sam bo wraz przystojnym Hunterem i cała zgrają chłopaków. Czy w nowym otoczeniu Liv będzie w stanie uporać się z przeszłością i żyć dalej? A czy przeszłość da o sobie zapomnieć?

Hunter to prawdziwa gwiazda uczelni, przystojny i wysportowany kapitan drużyny. Jest też królem nielegalnych wyścigów samochodowych. Cóż chcieć więcej, kobiety na niego lecą i wprost nie może się od nich oderwać. Nagłe pojawienie się Liv wywróci to życie do góry nogami. Ona jako jedyna jest odporna na jego osobę. Czy to oznacza wyzwanie? Jakie będą tego konsekwencje? Wielka miłość czy wielka nienawiść?

Lubię książki Any, są takie lekkie i szybko się je czyta. Miło było wrócić do czasów college i świata młodzieńczego buntu. Dobrze że autorka wraca do wydawania książek bo brakowało mi takich lekkich historii. Lecz mają w sobie też ten urok, dlatego je tak bardzo lubimy. Autorka stworzyła świetną pozycję i polecam każdemu 😍

Nie lubie czytać dwa razy tego sameo, nawet jęzeli jest to z perspektywy drygiego bohatera.
Sama historia znośna.

Sama historia znośna.

"Arogant" tom pierwszy serii "Grzeszni" romansu od Anny Rose.

Liv to młoda dziewczyna po przejściach, próbuje zacząć żyć po śmierci swojej siostry bliźniaczki. Przeprowadza się do Miami do kuzyna Bena. W ślad za nią wyrusza przeszłość, od której nie może się uwolnić.

Hunter to typ bad boy'a. Szybkie samochody, chętne kobiety i imprezy to jest jego świat a on jest w nim królem. Dla niego miłość czy związek z kobietą nie istnieje.

Ich pierwsze spotkanie to iskry napięcia, z kolejnymi nie jest lepiej. Liv za wszelką cenę chce pokazać mężczyźnie, że nie jest jedną z dziewczyn, które on może mieć. On natomiast zaczyna pragnąc jej jak żadnej innej, tylko może być już za późno. Jego przyjaciel Ash staje między nimi.

Kogo wybierze dziewczyna ?

Czy Hunter zawalczy i podejmie się ryzyka ?

Uwielbiam romanse, które mają w sobie wątek hate-love. A autorka w tej powieści dodatkowo dodała ciekawy motyw rywalizacji między przyjaciółmi. Tworząc ciekawą, wciągającą i niebezpieczną historię.

Ogromnie spodobali mi się bohaterowie tej powieści. Byli świetnie dopracowani. On stu procentowy mężczyzna, chociaż troszkę porywczy i wybuchowy. Ona pewna siebie kobieta z ciętym językiem oraz z pomysłami, które nie raz wywołały wybuchy śmiechu.

Od początku autorka znakomicie stworzyła te iskry przyciągania, zauroczenia między bohaterami. Ciekawym elementem jest to, że czytelnik może poznać tą samą sytuację z perspektywy obojga postaci. Ale, żeby nie było tak kolorowo, Ana Rose wplątała w tą powieść nie tylko dreszczyk niebezpieczeństwa, mamy tu równie adrenalinę jaka towarzyszy bohaterom podczas nielegalnych wyścigów.

Znakomicie spędziłam czas z lekturą. Ogromnie polecam ♥️

"Arogant" tom pierwszy serii "Grzeszni" romansu od Anny Rose.

Liv po stracie bliskiej osoby i traumatycznych przeżyciach postanawia wyjechać z Chicago i zamieszkać u wujostwa w Miami. Zamierza zacząć od nowa, wtedy na jej drodze staje przystojny przyjaciel jej kuzyna Bena Hunter. Kobiety za nim szaleją, ale Liv uważa go za atoganckiego dupka. Oboje na początku niechętni wobec siebie, ale jak to mówią od nienawiści do miłości jeden krok. Czy tak będzie i w tym przypadku?

Lubię od czasu do czasu sięgnąć po książki młodzieżowe. A wątek hate-love w szczególności, a ten jak najbardziej tu występuje. W książce naprawdę dużo się dzieje wyścigi, kłótnie, intrygi, śmierć i psychiczny były. Autorka ma lekkie i przyjemne pióro przez co książkę czytało mi się mega szybko. Oczywiście były momenty gdzie bohaterowie mnie wkurzali, ale w wieku jakim byli mogli popełniać różne błędy. Fajnie oglądało się przemianę Huntera i kibicowałam temu związkowi bardzo. Trochę powtarzające się w rozdziałach sceny mogą być małym minusem domyslalam się, że autorka chciała nam przybliżyć tą samą scenę w perspektywy innego bohatera, ale czasem to wybijało mnie z czytania. Natomiast całokształt jest jak najbardziej pozytywny. Zabieram się za drugi tom, bo jestem ciekawa dalszych losów bohaterów.

• Romans

Ana Rose Grzeszni. Arogant Zobacz więcej