Hiszpański Lucyfer

Okładka książki Hiszpański Lucyfer Paulina Nowaczyk
Okładka książki Hiszpański Lucyfer
Paulina Nowaczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Upadłe diabły (tom 1) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Upadłe diabły (tom 1)
Heartbeats
Wydawnictwo WasPos
2020-05-25
2020-05-25
flirt emocje romans lucyfer diabeł pożądanie seks erotyka namiętność uczucia cierpienie

Okładka książki Tabu Antologia. Miłość zakazana Paulina Ampulska, Caroline Angel, Monika Cieluch, J. Harrow, Paulina Nowaczyk, Patrycja Różańska, L.J. Shen, Tijan, Angela Węcka, Anna Wychowska
Tabu Antologia... Paulina Ampulska, C...
Okładka książki Opowiem Ci bajkę... Paulina Ampulska, J. Harrow, Jacek Jaworski, Karolina Jurga, Norbert Grzegorz Kościesza, Paulina Nowaczyk, Katarzyna Pietruszyńska, Patrycja Różańska, Agnieszka Siepielska, Amelia Sowińska, Anna Wychowska
Opowiem Ci baj... Paulina Ampulska, J...

Na półkach: , , , , , ,

Pierwsza część serii z cyklu "Upadłe Diabły" zauroczyła mnie,autorki pióro świetne,w dobrym stylu książka napisana.
Wywołała u mnie pełną paletę emocji,które towarzyszyły mnie w trakcie czytania tej powieści.
Tu gorące uczucie rosło u Pauli i Kimo.
Przystojny Hiszpan Paco i Olga Polka piękna,urocza dziewczyna poznała go w pięknej,słonecznej Hiszpanii.
Młodych zaczyna ciągnąć do siebie połączyła ich miłość szczera,nie tylko seks narodziło się u nich uczucie tak silne,przeniosła mnie autorka do przepięknej,gorącej Hiszpanii.
Kimo i Olga to wspaniałe,bardzo dobre postacie książkowe charyzmaczni i cudowni.
Takie książki kocham czytać,mają coś w sobie co przyciągają mnie.
Pochłonęłam ekspresowo tą cudną powieść.

Tu gorące uczucie rosło u Pauli i Kimo.
Młodych zaczyna...

#1094 - Hiszpański Lucyfer - Paulina Nowaczyk - Wydawnictwo WasPos
#244/52/2022

"Czułam się jak mała dziewczynka, prłna szczęścia i radości. Pragnęłam, żeby ten sen trwał całe życie."

Książka ma 270 stron. Swoją premierę miała dnia 25.05.2020 roku. Jest to pierwszy tom cyklu Upadłe Diabły.

Główną bohaterką książki jest Olga. Kobieta boi się ponownie zakochać, gdyż została mocno zraniona.

Dla żartów zakłada konto na portalu randkowym, gdzie poznaje Kimo. Ta znajomość bardzo zmienia jej życie.

Czy uda jej się ponownie zakochać ?

"Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać."

#1094 - Hiszpański Lucyfer - Paulina Nowaczyk - Wydawnictwo WasPos
#244/52/2022

Główną bohaterką książki jest Olga. Kobieta boi się ponownie zakochać, gdyż...

"Hiszpański Lucyfer" to pierwszy tom serii #upadlediably . Poznajemy tam Olgę, kobietę zranioną przez mężczyznę , która boi się ponownie zakochać, lecz dla żartu i zabawy zakłada konto na portalu randkowym i poznaję Kimo, przystojnego hiszpańskiego mężczyznę, który zmienia jej życie nie do poznania. Olga i Kimo mimo różnego pochodzenia i znajomości przez internet zbliżają się na tyle do siebie że Kimo odwiedza kobietę w Warszawie , zaprasza ją do siebie oraz rozkochuje bez pamięci. Liczy na to że kobieta porzuci dotychczasowe życie w Polsce i zamieszka z nim w Madrycie. Oczywiście nie obejdzie się bez ucieczek i spin między partnerami. Historia lekka i przyjemna w czytaniu. Romans bardzo fajnie napisany i lekkim stylem. Bohaterowie wiedzą czego oczekują od życia, choć czasem podejmują pochopne decyzję , tak też robiła Olga, lecz przekonała się do miłości Kima i że jest ona prawdziwa i zostawia za sobą życie w Warszawie by móc być ze swoim ukochanym. Miłość przez Internet istnieje nawet w książkach , może i nawet w życiu realnym.

książka o gorącym Hiszpańsko -Algierskim facecie, który na portalu randkowym wyszukał sobie Polkę. Olga jest świeżo po zdradzie przez byłego faceta, mieszka u przyjaciółki i postanawia na portalu randkowym poznać nowego faceta a co! Kimo urzekł ją swobodą rozmowy i podejścia, często ze sobą pisali az w końcu on zapragnął ją poznać osobiście. Czy to dobre rozwiązanie, Algierczyk nie wiadomo co mu w głowie? a jak on ją będzie chciał porwać? Olga boi się ale ryzykuje spotkanie, czy dobrze robi? poczytajcie sami, czy to normalne że taki taki facet jest samotny czy to jakiś podstęp?

Nie da się tego opisać... chyba zabrakowało mi słów. Nie, stanowcze Nie dla tej książki. Za szybko i za byle jak.
Strata czasu.

Strata czasu.

Jedna z najnudniejszych książek jakie przeczytałam.... nie porywa.nie zniewala. Nie powala..... nawet nie zacheca do przeczytania 2 czesci... tytuł nijak się ma do bohatera. Seria Upadłe diabły...? A cóż to wspolnego miała ta książka z upadkiem i to jeszcze diabelskim. Nie polecam....ale jesli ktoś koniecznie chce przeżyć to na własnej skórze to nie zabraniam.

To było straszne, 365 dni ma lepszą fabułę i jest lepiej napisane, a nie sądziłam, że można napisać coś jeszcze gorszego. Oklepana, nudna, przesłodzona historia miłosna, która toczy się tak szybko, że gdyby to był audiobook to trwałby 10 minut. Szkoda czasu, po drugą część nawet nie sięgnę.

Kolejny debiut, kolejne rozczarowanie.
Fabuła już od początku usiana jest mniejszymi lub większymi błędami logicznymi, bezsensownymi, często naciąganymi wydarzeniami.
Co do rozwijającej się relacji pomiędzy głównymi bohaterami to jest ona poprowadzona w dziwny sposób. Prawdę mówiąc to nie za wiele się dzieje, mamy spore przeskoki czasowe, aż okazuje się, że czują do siebie coś więcej, ale nie wiadomo jak do tego doszło, bo opis wydał się autorce zbędny. Główny bohater jest mocno stereotypowy, cytując autorkę „przypadkowo się wzbogacił”, traci głowę dla dziewczyny, której nigdy nie widział na oczy. Co do samej głównej bohaterki jest ona irytująco nijaka i niekonsekwentna w swoim działaniu. Rozpacza po zdradzie, by tego samego dnia zapisać się na portalu randkowym i zacząć pisać z jakimś nowym facetem. Co robi po nieudanej randce? Zaczyna pisać z kolejnym facetem. O litości.
Nie polecam, poddałam się po kilkudziesięciu stronach.

Kolejny debiut, kolejne rozczarowanie.

Przeczytałam, czekałam aż się skończy. Nie wiem o czym nawet było, nie wiem nawet czy była tam jakąś akcja, bo słodkość zalała mi oczy, na 50stronie miałam ochotę już sobie je wydłubać.

Daje szansę autorce,więc sięgnę po kolejna książkę.

Daje szansę autorce,więc sięgnę po kolejna książkę.

Namiętność przeplatana problemami życia codziennego. Choć czy bogactwo i flirt z przystojnym Hiszpanem jest codziennością?

Aplikacje randkowe od zawsze są przesiąknięte brudem i obrzydliwymi tekstami. Nie prowadzi to do nawiązywania trwalszych relacji, co mija się z celem. Lecz główna bohaterka książki po tym jak została zdradzona, za namową przyjaciółki zakłada profil na jednym z takich portali. Jedna noc zmienia jej życie. Ze zwykłej mieszkanki Warszawy, staje się najważniejszą kobietą właściciela hoteli w Hiszpanii. W tej historii motyw internetowej znajomości jest tylko wstępem wyjątkowego romansu dwójki ludzi z różnych światów. Hiszpański Lucyfer od pierwszych chwil stara się o uwagę Olgi. Historia o pogoni za pożądaniem, ludzkimi słabościami, w której nie mogło zabraknąć dramatu i komplikacji.

Zamysł na fabułę bardzo fajny, choć myślałam, że będzie to coś mocniejszego to i tak całość mi się podobała. Jak zaczęłam czytać wieczorem tak na następny dzień zabrałam się za drugą część, nawet nie wiem kiedy ten czas minął. Nasza główna bohaterka choć lekkomyślna to przyzwyczaiłam się do jej humorków. A Kimo to Kimo, słodki lecz zaborczy. Noo mimo niektórych zachowań polubiłam te dwójkę jak i całą ekipę.

Nie podeszły mi liczne powtórzenia i sposób w jaki zostały opisane sceny intymne, ale nie przekreśla to całości, bo w końcu to debiut autorki, a człowiek uczy się całe życie.

Nie wszystko było idealne i dopracowane, ale czas spędzony na przeczytaniu nie uważam za stracony. Książka przyjemna, czasami uśmiech sam się wkradał na usta, ten wyrażający rozbawienie bądź „aww”. Z niecierpliwością wyczekuje Ernesto Verde, bo jak zauważyłam z każdym tomem autorka się rozwija i pracuje nad swoim warsztatem.

• Romans

Dodaj cytat z książki Hiszpański Lucyfer