Hiszpański Lucyfer

Paulina Nowaczyk Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos Cykl: Upadłe diabły (tom 1) Seria: Heartbeats literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo WasPos
flirt emocje romans lucyfer diabeł pożądanie seks erotyka namiętność uczucia cierpienie
Upadłe diabły (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Heartbeats

Takiego syfu dawno nie czytałam. Akcja pędzi okropnie, nic tam nie ma sensu. Bohaterowie są tępi i irytujący, a zakończenie jest tak słodkie, że można zwymiotować.

Ciekawe, zaskakujące. Momentami trochę zbyt słodkie i oczywiste, a akcja zbyt szybka, ale nie przeszkadzało mi to jakoś bardzo, przeczytałam całość i nie żałuję.

Szalony wieczór z przyjaciółka, duża ilość wina i jedna wyslana wiadomość może zmienić wszystko. Czy przypadkowa znajomość na odległość może zamienić się w piekna i romantyczna miłość? Jeśli szukacie odpowiedzi na to pytanie to znajdziecie ja w książce, pełnej przypadków, rozterek i całej gamy różnych uczuć.

Ciekawy, nietuzinkowy pomysł na akcję, charyzmatyczni bohaterowie z wyrazistymi charakterami. Relacja Paco i Pauli mimo że jedynie nakreślona to skradła mi serce, już nie mogę się doczekać, aż przeczytam ich historię 🙈 Olga przeszła przez wiele zawirowań, zdrada, zaborczy nieznajomy, przeprowadzka, problemy z Luizą i niepokój o życie ukochanego. Prawdziwy rollercoster.
Jak...

Za słodko stanowczo, nie będę pisała co mi się nie podobało. Umęczyła mnie w każdym razie, nie mogłam doczekać końca. Opis bardzo zachęcający jednak cała treść...

Na półkach: , , , ,

Lubię poznawać nowych autorów, jeszcze chętniej sięgam po debiuty. Wszak może właśnie w tej chwili czytam pierwszą książkę pisarza, który będzie tworzył same bestsellery? Paulinę Nowaczyk znam z blogowego świata i gdy dowiedziałam się o jej książce, to chciałam ją sprawdzić. I tak oto Hiszpański Lucyfer wpadł w moje ręce. Czy było warto spędzić z nim trochę...

Wiem, że nie każdy lubi debiuty, ale ja je uwielbiam! Mogę odkryć coś nowego, świeżego, bo przecież każdy autor pisze inaczej. 'Hiszpański Lucyfer' jest jednym z nich! Macie w planie?

Uważacie, że portale randkowe są dobrą opcją? Można znaleźć tam prawdziwą, odwzajemnioną miłość czy raczej nie? Kiedyś było to do nie pomyślenia, a teraz? W dobie internetu nawet odległość...

Dobra.dałam 10 i teraz myślę co mam robić.niby szybko przeczytałam ale....
No właśnie....

Książka przeciętna. Widać, że jest do debiut autorki. Bardzo widoczne literówki (nie wiem kto sprawdzał i oddawał ją do korekty, coś takiego nie powinno mieć miejsca). Co do bohaterów i fabuły - fajny pomysł, ciekawe postacie i wciągające wątki. Mam nadzieję, że z każdą kolejną książka autorka będzie polepszać swój styl i będzie tylko lepiej.

Hiszpański Lucyfer ♥️♥️♥️ no kocham to mało powiedziane.

Pierwszy raz przeczytałam książkę w jeden dzień 🤭 przy małym dziecku 😁. Ale tak mnie wciągnęła ta historia że aż trudno było mi się oderwać.

Olga bo tak ma na imię bohaterka, przyłapuje swojego mężczyznę na zdradzie i tak zaczyna się jej nowy etap w życiu. Jeśli myślicie że randki z neta to ściema to musicie...

• 2020
  • Chcę w prezencie