Bitten by the Virgin

Okładka książki Bitten by the Virgin Alexa Riley
Okładka książki Bitten by the Virgin
Alexa Riley Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Virgin Blood (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Virgin Blood (tom 2)
Kindle Edition
2018-10-10
2018-10-10
wampiry romans

"Ravana Faith uczy się żyć jak wampir, otoczona przez nadopiekuńczą rodzinę. Nie miała okazji zabłysnąć i jest gotowa udowodnić wszystkim, że nie jest zrobiona ze szkła. Kiedy do ich miasta przybywa widmo zabójcy, chce być tą,
która go zlikwiduje. Ale co się stanie, kiedy to właśnie w nim się zakocha?
Valen Sterling pochodzi z długiej linii ludzi, którzy polują na wampiry. To nie jest życie, o jakim marzył jako dziecko, ale co innego powinien robić? Ma dziedzictwo, które powinien kontynuować i nic nie stanie mu na drodze ... aż
spotka Ravanę.
Czy może porzucić wszystko, co kiedykolwiek znał dla kobiety, która powinna być jego wrogiem?"

Są wrogami. Ona jest młodą wampirzycą. On jest najlepszym zabójcą jej gatunku.
Gdy tylko Valen widzi piękną i smutną Ravanę podąża za nią i nie spuszcza z niej wzroku. Mężczyzna nie rozumie co się z nim dzieje i czemu tak go do niej ciągnie. Ona pierwszy raz odczuwa przy nim pożądanie. Jednak kobieta wie, że Valen jest w mieście przejazdem a ona jest jego tymczasową partnerką. Czy zatem może wyjść z tego coś na dłużej, coś trwałego?

Ta część podobała mi się znacznie mniej od pierwszej. Nie polubiłam Valena, który może i był władczy ale przy okazji był bezczelnym i zadufanym w sobie osobnikiem. Druga część to też lekki wstęp do tego, co nas czeka w trzeciej.
wielka szkoda, że te opowiadania są aż tak krótkie....

która go zlikwiduje. Ale co się stanie, kiedy to właśnie w nim się zakocha?
Valen Sterling pochodzi z długiej linii ludzi, którzy polują na wampiry....

Kolejna krótka część serii, którą zaczęłam dziś czytać. Tak jak już wspominałam, wszystkie historie można było zamknąć w jednej książce. Druga część dotyczy siostry Kane - Ravany. Wampirzycy, która została przemieniona przez Bishopa, gdy była na skraju śmierci.
Co się stanie, gdy zdamy sobie sprawę, że ta piękna wampirzyca pragnie rodziny? Pragnie "i żyli długo i szczęśliwie". Czy takie zakończenie jest dla niej możliwe?
Szczególnie, gdy zda sobie sprawę, że partnerstwo chyba z niej zakpiło - przeznaczając jej na partnera Valleya - łopcę wampirów.
To ciekawa historia - dużo lepsza niż pierwsza część.

• Wampiry
  • Cykl: Virgin Blood (d)