Siła perswazji

Lee Child Wydawnictwo: Albatros Cykl: Jack Reacher (tom 7) kryminał, sensacja, thriller
Persuader
Jack Reacher (tom 7)
kryminał, sensacja, thriller
2020-01-24
Paulina Braiter-Ziemkiewicz

Tym razem również audiobook, ale tym razem męczył mnie Marian Opania. Irytujące czytanie wyrazów obcojęzycznych np. "byznes" itp. przez to został też przechrzczony stary dobry Leon Garber aż przez chwilę zastanawiałam się czy na pewno chodzi o TEGO Garbera. Takie drobnostki a odbierają tyle frajdy. Ogólnie fabuła świetna i oczywiście polecam

W sumie rzeczy Jack znowu zrobił to samo.Dał w dziób,kochał piękną kobietę.Pokonał złych ludzi.
Wrócił myślami do dawnych czasów.Ale ja to lubię.

Krótko, zwięźle i na temat . Każda kolejna część przygód Jacka Reachera jest dla mnie lepsza od poprzedniej. Czyta się rewelacyjnie. Czysta rozrywka i chyba o to chodzi aby czytanie sprawiało nam frajdę. Autor znakomicie prowadzi akcję i ciężko o północy odłożyć książkę choć do pracy trzeba iść...

Reacher w swojej pełnej klasie :) Po prostu uwielbiam :)

Na półkach: , , , ,

Reacher jak strażak Sam - zawsze da radę.

Książka pełna zbiegów okoliczności i szczęśliwych trafów. Główny bohater to terminator i wulkan intelektu. Dla zabicia czasu!!!

Bardzo dobra, ale o oczko niżej od reszty.

Trochę słabiej wypadła mi ta książka z serii o Jacku Reacherze. Nie przemówiła do mnie ta historia. Mam nadzieję że następne jednak będą lepsze.
Do dziś nie rozgryzlam dlaczego taka nazwa tom, ale cóż widocznie czegoś nie uchwyciłam.
Od kilku dni czytam Bastion Kinga, i to usprawiedliwi moje braki w liczbie przeczytanych książek.

12/52

Nie. To jednak nie będzie mój ulubiony tom :)
Jakieś to wyszło nierówne, chwilami wciąga, chwilami usypia, chwilami irytuje.
A już zakończenie po tym, jak Reacher dopadł i wykończył wroga - jak dla mnie - zupełnie od czapy.(Polski tytuł zresztą też)
Reacher w tym tomie pozuje na człowieka, ale chyba podmienili go z cyborgiem.
Do przeczytania i zapomnienia :)

1 739
  • Lee Child