Musick Magazine 27 2/2019

Magdalena Dorosińska
muzyka
20849664

"Dobra Robota"
Uwielbiam dobrze skrojone i pasujące na mnie ciuchy. Taki jest też najnowszy MM.
Wywiady są dość obfite i ich autorzy nie zadają infantylnych pytań. Dzięki temu rozmowy z kapelami są naprawdę ciekawe i wciągające.
Lekko przesłodziło się w recenzjach, gdzie jeden gość ma obsesję i wszędzie widzi wpływy Bathory. Nawet jeśli rzeczywiście mu się trafiły płyty o...

• Prasa muzyczna

Dodaj cytat z książki Musick Magazine 27 2/2019