Kup teraz - 20 ofert w cenie od 6.99 zł do 30.47 zł

Najmilszy prezent

Patronat LC
Agnieszka Krawczyk Wydawnictwo: Filia Cykl: Ulica Wierzbowa (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Filia
Boże Narodzenie dobro literatura polska odmiana losu przyjaźń relacje międzyludzkie szczęście uczucie
Ulica Wierzbowa (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
2019-11-13

więcej na: http://elzbietarogalska.blogspot.com/2021/05/ksiazka-najmilszy-prezent-agnieszki.html

Książka lekka, mająca to coś, opowiada o sąsiadach. Arcydziełem nie jest, jednak zawiera jakieś przesłanie.
Jest też trochę literacka.

Ciepło z tej książki płynie już od pierwszych stron. Jest to lekka i dosyć przyjemna lektura, ale jak dla mnie zbyt rozwleczona. Nic zaskakującego w niej nas nie spotka, wiec z czasem zaczynała mi się dłużyc.

Sympatyczna historia, ciepła, pozytywna. Wybrałam ją chcąc "odpocząć od kryminałów". Cieszę się, że kolejne tomy przede mną, ponieważ polubiłam bohaterów. Jak już Ktoś z Czytelników napisał w opiniach ta książka "otula".

Pełna ciepła historia utrzymana w bożonarodzeniowym klimacie. Codzienne życie mieszkańców jednej ulicy niewielkiego miasteczka. Troski, problemy ale rownież radości i sąsiedzka życzliwość. Listy pani Flory odmieniają wiele serc, ale przecież Boże Narodzenie to czas cudów i wszystko może się zdarzyć.
Lekka i sympatyczna lektura.

Idealna na oderwanie sie od kryminalow;) polecam ja przeczytac w listopadzie, w grudniu to poczuje sie magie swiat ;)

Sympatyczna książka dla tych , którzy marzą o wspaniałych sąsiadach .Taka życzliwość sąsiedzka zdarza się chyba tylko w książkach , jednak warto poczytać .

Piękna, ciepła, momentami wzruszająca opowieść o mieszkańcach ulicy Wierzbowej w niewielkim miasteczku. Dobrze, że przede mną jeszcze dwa tomy, bo bardzo spodobali mi się bohaterowie i ich losy.

Ale mnie „otuliła” ta książka. Ogromnym ciepłem ludzkich uczuć, pomocy i przyjaźni. Bardzo bym chciała zamieszkać na ul. Wierzbowej. Mieszkańców tej ulicy nie omijają problemy, a nawet życiowe dramaty. Ale dzięki sąsiedzkiemu wsparciu, łatwiej je rozwiązać. Książka w klimacie świątecznym, bajkowa, magiczna. Ale chyba w każdym z nas jest trochę z dziecka. Chcemy wierzyć w...

Chyba tego potzrebowałam - optymistycznej, ciepłej i na swój sposób sentymentalnej podróży poświątecznej...

Przepiękna książka, czytając ją - czułam się jak w domu - wśród " swoich"

• 2020
  • 2019