Szczypta nadziei

Patronat LC
Agnieszka Olejnik Wydawnictwo: Filia Cykl: Dworek w Miłosnej (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Filia
dworek literatura polska miłość odmiana losu poszukiwanie szczęścia powieść obyczajowa spadek uczucie
Dworek w Miłosnej (tom 2)
literatura obyczajowa, romans
2019-10-16

Uwielbiam ksiązki Pani Agnieszki.

Mieszkające w dworku w Miłosnej kuzynki Monika i Ada z rodzinami przygotowują się do Bożego Narodzenia. Czy będą to udane święta? kobiety choć spokrewnione właściwie się nie znają. Monika wróciła do męża i synka i stara się naprawić relacje rodzinne, ale jej mąż Igor w międzyczasie zauroczył się kuzynką Adą. Sama Ada odwzajemnia to zauroczenia, ale znalazła się w trudnej...

polecam tym co są ciekawi losów Ady Moniki i Igora

Kontynuacja Dworku w Miłosnej.
Nie mogłam się oderwać od tej książki. Cudowna opowieść o przyjaźni - tej prawdziwej, o miłości, odbudowie więzów...
Polecam!

Po przeczytaniu poprzedniej części nie mogłem się doczekać kontynuacji powieści oraz dalszych losów moich ulubionych zaprzyjaźnionych bohaterów. Tak jak w przypadku poprzedniej książki ta powieść nie zawiodła , wręcz przeciwnie jest niesamowita , pełna nadziei oraz optymizmu. Czas spędzony na czytaniu tej książki to była dla mnie sama przyjemność.

Książki Agnieszki Olejnik wyróżnia dobry warsztat pisarski. Są dopracowane stylistycznie i językowo. W "Szczypcie nadziei" mocną stroną są też dialogi. Dobrym przykładem jest rozmowa Ady z Kacprem Majewskim, wuefistą z liceum jej syna. Mam na myśli spotkanie w sali gimnastycznej, podczas zajęć. Druga część serii: Dworek w Miłosnej przedstawia dalsze losy bohaterów, snując...

Szczypta nadziei 📖 Agnieszka Olejnik
To drugi tom z tej serii i chciałabym, żeby nie był ostatni 😀
To taka przyjemna książka, jednak na pewno nie przesłodzona. Nie jest to bardzo ambitna lektura, za to przyjemna w odbiorze i niebanalna. Oceniam ją dosyć wysoko w dużej mierze za ogólny klimat tej książki i ciekawych bohaterów. 💙💙💙

Książka przy której odpoczywa się bardzo przyjemnie. Chociaż nie czytałam części pierwszej to i tak historia okazała się zrozumiała co prawda trochę się domyślałam co było w pierwszej części bo bohaterowie wracali bo faktów jakie już przeżyli może bez szczegółów ale dało się załapać o co głównie chodziło. To się nazywa sztuka pisania by wciągnąć czytelnika w historię ,która...

Dalsza część ,która przedstawia losy mieszkańców Miłosnej. Uroczy dwór,a w nim serdeczni mieszkańcy przeżywający swoje wzloty i upadki. Pięknie napisana historia zachęca do poznania dalszych wydarzeń w kolejnej części.

"Szczypta nadziei" przedstawia dalsze losy dwóch rodzin z dworku w Miłosnej.
Ta część podobała mi się bardziej niż poprzednia. Akcja jest bardziej rozwinięta. Poznajemy innych mieszkańców urokliwego miasteczka i ich historie
. Każdy z nich ma swoje problemy i troski. Ale w powieści nie zabrakło też radości i nadziei, którą każdy z bohaterów nosi w swoim sercu.
Sądząc po...

Dyskusje