Księga zaklęć. Powieść w pięciu częściach z dodatkami

Okładka książki Księga zaklęć. Powieść w pięciu częściach z dodatkami
Andrzej Tuziak Wydawnictwo: Kwartalnik Literacki "FA-Art" Seria: Seria prozatorska Kwartalnika Literackiego "FA-art" literatura piękna
literatura piękna
Seria prozatorska Kwartalnika Literackiego "FA-art"
Kwartalnik Literacki "FA-Art"
1996-01-01
1996-01-01
powieść polska czwarta ściana metaksiążka

Okładka książki Trzecia brama Andrzej Augustynek, Andrzej Bogusław Boryczko, Maciej Gałaszek, Marek Hemerling, Leszek Kraskowski, Feliks W. Kres, Dariusz Tomasz Lebioda, Jacek Martynik, Dariusz Romanowski, Grzegorz Stefański, Jerzy Strusiński, Michał Szarzec, Andrzej Tuziak, Jan Wojewódzki
Ocena 6,5
Trzecia brama Andrzej Augustynek,...
Okładka książki Miesięcznik Fantastyka, nr 18 (3/1984) Isaac Asimov, Arthur C. Clarke, Wolfgang Jeschke, Waldemar Kamiński, Leszek Kraskowski, Uwe Luserke, Redakcja miesięcznika Fantastyka, Siergiej Sniegow, Jerzy Strusiński, Andrzej Tuziak
Ocena 6,9
Miesięcznik Fa... Isaac Asimov, Arthu...