Najważniejszy zmysł

Piotr Prokopowicz Wydawnictwo: Bibliotekarium Seria: Rubieże rzeczywistości fantastyka, fantasy, science fiction
Bibliotekarium
zbiór opowiadań
fantastyka, fantasy, science fiction
Rubieże rzeczywistości
zbiór opowiadań

Okładka książki Rubieże Rzeczywistości. Antologia. Tom 1 Maja Baranowska, Jarosław Boryś, Kamil Bury, Przemysław R. Cichoń, Kamila Ciołko-Borkowska, Jacek Fleiszfreser, Tomasz Fąs, Janusz Jurgielewicz, Przemysław Karasinski, Marek Kolender, Marcin Kowal, Dariusz Kraszewski, Adam Kreczmański, Marek Myszograj, Piotr Niwa, Joanna Nowakowska, Maja Podolska, Piotr Prokopowicz, Karol Senator, Katarzyna Soja, Wojciech Terlecki, Paweł Użwa, Robert Zawadzki
7,4
Rubieże Rzeczy... Maja Baranowska, Ja...

Ten opis na książce jest lekko chybiony. Sugeruje opowiadania SF w stylu retro a to nie prawda.
To są współczesne opowiadania. Pełno w nich humoru, zwrotów akcji i zaskakujących puent.
Po niektórych opowiadaniach nie można powstrzymać się od śmiechu, po innych trudno nie zatrzymać się na chwilę, by pomyśleć nad naszą rzeczywistością.
Chciałoby się też, by kilka z...

To zbiór świetnych opowiadań, bardzo zróżnicowanych: zarówno klimaty z "Kroków w nieznane", jak i fantazy w krzywym zwierciadle... Autor zrobił dobry użytek ze swojego "najważniejszego zmysłu". Zdecydowanie dla 18+.
Czekam na kolejne!

więcej mniej

Dodaj cytat z książki Najważniejszy zmysł