The Bullet Journal Method

The Bullet Journal Method
HarperCollins
2018-01-01
2018-01-01

Ryder Carroll napisał te książkę za późno. Jego idea bulletjournalingu podbiła już świat, istniało X książek plus mnóstwo blogów z dokładnymi objaśnieniami, o co chodzi. Niczego nowego tu nie ma. Poza tym niestety jest to bardzo nudne, nie odziedziczył biedaczysko talentu po ojcu (znanym pisarzu Jonathanie Carrollu, autorze "Krainy Chichów").

#928 - Metoda Bullet Journal - Ryder Carroll - OSMpower
#78/52/2022

Książka ma 330 stron. Swoją premierę w polskim wydaniu miała w 2022 roku.

Jest to poradnik, z którego dowiesz się, jak prowadzić swój własny dziennik bullet journal.

"Bycie zajętym wcale nie oznacza, że jesteś produktywny."

Książka podzielona jest na pięć części. Jest ona wydana zgodnie z opisywaną metodą, w sposób przejrzysty i uporządkowany.

Dodatkowym jej atutem są rysunki i wyróżnienia, które pomagają zwizualizować sobie efekt końcowy takiego notesu.

"Twoje kolekcje powinny być tak samo przydatne za jakiś czas, jak są w obecnej chwili."

Jest to najlepsza książka do tego, by razem z nią uporządkować swoje życie - zarówno przeszłość, jak i teraźniejszość, czy przyszłość.

Bardzo dziękuję za ten poradnik OSMpower.

#928 - Metoda Bullet Journal - Ryder Carroll - OSMpower
#78/52/2022

Książka ma 330 stron. Swoją premierę w polskim wydaniu miała w 2022 roku.

T książka jest pomocna dla osób, które chcą mieć swój indywidualny notes, w którym znajdą się poukładane myśli i zorganizowana praca....

Być może jest to dobra pozycja dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z planowaniem. Mam jednak wrażenie, że kiedy na głowie ma się cała masę projektów to zarządzanie z poziomu notesu to koszmar. Być może nie rozumiem idei.

System bullet journalingu odmienił moje życie.

System bullet journalingu odmienił moje życie.

• Poradniki
  • Kindle