Ian. Twój osobisty trener podrywu

Rachel Van Dyken Cykl: Skrzydłowi (tom 1) literatura obyczajowa, romans 308 str.
The Matchmaker's Playbook

Iza Żukowska
NieZwykłe
literatura obyczajowa, romans

Kup książkę

Jest to moje drugie spotkanie z twórczością autorki i muszę przyznać, że dużo przyjemniejsze. Urzekające wydają mi się historie takie jak Blake i Iana. Pomimo początkowych obaw fabuła wciągnęła mnie bez reszty i przeczytałam książkę przy jednym posiedzeniu😊

Ile jesteśmy w stanie poświęcić dla miłości? Czy portale randkowe są w stanie spełnić nasze oczekiwania dotyczące idealnego kandydata? Ciężko powiedzieć, bo nigdy nie wiadomo na kogo trafimy. Oczywiście dużo łatwiej jest, gdy już odnajdziemy swój obiekt westchnień, tylko co zrobić, gdy jedna strona to widzi, a druga jest kompletnie nieświadoma? O tuż jest ktoś, kto jest w...

Ciekawa pozycja. Tak na mroźne popułdnie idealne. Jest relacja love/hate, są ciekawe postacie choć fabuła nieco kuleje ale tak jak wspomniałam to ma być chwilowa rozrywka a nie romans wszech czasów, który zostanie na długo w pamięci. Jakby nie było polecam :)

Czasem książka ma dać Ci tylko miły spokojny czas, ona do dała przynajmniej Mi

Fajna książka, co prawda bardzo schematyczna, on arogancki przystojniak, który wyrywa wszystkie panny, ona szara myszka, koniecznie dziewica. A jednak książka miała coś w sobie. Dobrze się czytało, bez zbędnych opisów, sporo dialogów. Polecam.

Z trudem przebrnęłam, przez tę książkę. 5/10, bo tylko zapowiedź była ciekawa.

Do bólu przewidywalna.

Calusieńka ksiażka napisana z perspektywy męskiej. Po prostu cudownie. Nawet nie brakowało mi kobiecego spojrzenia. Ale zawsze w takich wypadkach się zastanawiam, czy faceci naprawdę tak myślą, czy to po prostu radosna twórczość autorki ;)

Mam mieszane uczucia co do tej książki. Sam pomysł mi się podobał, ale bardzo irytował mnie główny bohater. Zupełnie nie zdobył mojej sympatii.

Ian:
"Lubiłem ją. Tak po prostu. Była piękna, ale coś mi podpowiadało, że nawet gdyby wciąż nosiła luźne bluzy i frotkę, to odkrycie, jaki skrywała pod tym skarb, nie zajęłoby mi wiele czasu."

Lex:
"Z czasem zrozumiałem, że rodzice byli równie odpowiedzialni za moje chuligańskie zachowanie, jak ja sam. Tak rozpaczliwie pragnąłem, by któreś z nich oderwało się od badań czy...

Dyskusje

• 2019