Pokochać Jasona

Wydawnictwo Kobiece
To Love Jason Thorn
literatura obyczajowa, romans
Karolina Bochenek

Na prawdę fajna książka :) Prosta nie poruszająca głębszych tematów dlatego szczególnie polecam po prostu na rozluźnienie :)

Fajna historia. Jason to bardzo pozytywny bohater.

Jedna z moich ulubionych książek 🙂 szybko i przyjemnie się czyta 🙂 polecam 🙂

Historia jest urocza mimo to była scena, która mnie trochę rozczarowała, mianowicie noc po ślubie z rozpłakaną, pijaną Olive. Jednak całościowo książka jest napisana dobrze i zabawnie, bardzo przyjemnie się ją czyta.

Bardzo dobrze i zgrabnie napisana książka. Historia i bohaterowie interesujący. Trochę trzeba poczekać na gorące sceny, ale warto.
Polecam!

Wow... ciepła, romantyczna, przyprawiająca o szybsze bicie serca..i gęsią skórkę...

Przeurocza😃 myśli głównych bohaterów wywoływały uśmiech na twarzy. Napisana bardzo przystępnie, bez zbędnej nudy i wydziwień. Dla mnie super

Bardzo mi się podobała! Nic dodać, nic ująć. Dobrze się czytało, bez zbędnych dramatów i nudnych opisów. Polecam !

Na półkach: , , , , ,

Początek całkiem niezły, podobało mi się to, jak się poznali główni bohaterowie. Cały opis tej pierwszej dziecięcej miłości ze strony Olivii, był naprawdę uroczy. Trochę się pośmiałam podczas czytania, co zdecydowanie jest na plus dla tej książki.
Przeszkadzał mi trochę wątek ślubu, niby wszystko fajnie pięknie, ale troszeczkę jak dla mnie nielogiczny.
Przy 70% trochę się...

89 / 2020