Zdrowie po ciąży

2019-07-17
2019-07-17
Marta Klimek-Lewandowska
zdrowie rodzina związki

Która z nas mam nie chce wrócić do formy sprzed ciąży?
Czytając tę książkę, dowiedziałam się ciekawych informacji. Odnośnie suplementów np. Kupiłam ashwagandhe i naprawdę nieco lepiej się czuję, do tego zaczęłam pilnować się, żeby się w miarę wysypiać i caly czas pracuje nad zdrowszą dietą. Sen najważniejszy 😊
Autor bardzo zachęca do zmiany trybu życia i zadbania o siebie, ale nie, żeby w miesiąc od porodu wyglądać jak modelka, ale żeby wzmocnić organizm. Podoba mi się ta pozycja ze względu na to, że jest "życiowa". W naszym zachodnim świecie często My mamy musimy być taką Matką Polką Męczennicą. Wszystko robić same, a do tego zaraz po porodzie wrócić do formy i robić karierę. Dlatego polecam tę książkę np na prezent do wyprawki dla młodej mamy.
Kochane Mamy pamiętajmy o sobie 😍

Która z nas mam nie chce wrócić do formy sprzed ciąży?
Autor bardzo zachęca do zmiany trybu życia i zadbania o siebie,...

świetnie, że jakiś facet wreszcie podjął się zadania zastanowiana się nad tematem.

świetna lektura, dla każdej kobiety, która urodziła.

Podsumowująć: szczęśliwa mama = szczęśliwe dziecko, serio, wykonałyśmy kawał dobrej roboty, wyluzujmy!

świetna lektura, dla każdej kobiety, która urodziła.

Czas ciąży to czas wielkich zmian dla organizmu. Rzadko kiedy jesteśmy świadome jak nasze ciało radzi sobie z wszystkim, co odbija się na naszym samopoczuciu, zdrowiu psychicznym jak i fizycznym.
W poradniku znajdziecie mnóstwo porad jak w szczególności zadbać o swoje zdrowie po ciąży. Jak radzić sobie ze wszystkimi zmianami, które w nas zachodzą. Kiedy mamy doczynienie z depresja poporodową, a kiedy to jest wyczerpanie pociążowe. Autor podpowiada jak suplementować dietę, aby odzyskać energię po nieprzespanych nocach. Jak sprawić aby sen, który jest nam dany w stu procentach wykorzystać. Jak zadbać o formę, wzmocnić swój organizm i samopoczucie.Ten poradnik mogłabym nazwać taką bombą wiedzy dla przyszłych mam. Żałuję, że nie trafił on w moje ręce, gdy sama byłam po porodzie i do końca nie wiedziałam, co się ze mną dzieje. W środku znajdziecie przykładowe jadłospisu, ankiety i plany pracy nad swoimi nawykami. Większość poradnika napisana jest prostym potocznym językiem, więc czyta się naprawdę przyjemnie, ale przede wszystkim z wielkim zaciekawieniem. Z pewnością do niej wrócę przy kolejnej ciąży i tym razem, przetrwam ten trudny czas, dużo łatwiej i lepiej, a przynajmniej taką mam nadzieję. Naprawdę polecam wszystkim przyszłym mamom lub kobietom, które właśnie urodziły. Myśle, że ten poradnik odpowie na większość waszych pytań!

• Must have
  • Ciąża, poród, macierzyństwo
  • » ciąża
  • » zdrowie&uroda

Dodaj cytat z książki Zdrowie po ciąży