#kursoksiążka Asertywność i Pewność Siebie

Ola Budzyńska Wydawnictwo: Pani Swojego Czasu poradniki
Pani Swojego Czasu
poradniki
2019-04-08

Rewelacyjna książka z bardzo przydatnymi zadaniami, ktore mocniej wkrecają w proces nowego spojrzenia na siebie i pracy ze swoimi przekonaniami!

Sredecznie polecam! :)

Pozytywne zaskoczenie. Książka ma interesujące wydanie i do tego jest dobrze napisana. Nie ma w niej jednak nic nowego w porownaniu do tego typu książek na rynku, więc polecam ją osobom, które za wiele książek o pewności siebie nie przeczytały.

Kursoksiążka Oli Budzyńskiej @paniswojegoczasu czekała na mnie od kwietnia. Obchodziłam ją z daleka, czekając na odpowiedni moment, bo czułam, że to może być coś wielkiego. I moment ten nadszedł 2 tygodnie temu, kiedy to rozpoczynając urlop, postanowiłam przestudiować tę groźnie łypiącą na mnie pozycję. Tak - przestudiować - nie przeczytać, bo to nie jest książka do...

W książce nie znajdziemy pustych frazesów, które powiedzą jak w 5min zdobyć pewność siebie. Autorka jest z nami szczera, że asertywność, czy pewność siebie nie przychodzi ot tak. Daje nam wskazówki jak krok po kroku pokonywać swoje bariery. Jak najbardziej polecam!

Mam niemały problem z tą książką. O ile pierwsza pozycja Pani Swojego Czasu była absolutnym fenomenem, o tyle w przypadku NIETANIEJ #kursoksiążki mam wrażenie, że padłam ofiarą doskonałego marketingu. Żaden produkt fizyczny od Oli Budzyńskiej do tej pory mnie nie zawiódł, a w przypadku #kursoksiążki pierwsze wrażenie jest mocno mieszane. Jest to z pewnością bardzo dobra...

• 2019
  • 2020