#kursoksiążka Asertywność i Pewność Siebie

poradniki
Pani Swojego Czasu
2019-04-08
2019-04-08

Zgadzam się z opiniami, że lektura zawiera wiele truizmów. Książkę czytałam na dwa razy, rozpoczęłam połowę, znudzona porzuciłam i wróciłam po roku robiąc porządki w biblioteczce.

Przydatna dla osób mających bardzo duże problemy z asertywnością i pewnością siebie. Ola Budzyńska zwraca uwagę na konieczność zadbania o swoje potrzeby i umiejętność wyrażania własnego zdania. O pewności siebie jest naprawdę niewiele, chociaż zdaniem autorki podjęte działania mają pomóc ją zbudować.

Lektura nieszkodliwa, ale podobne treści można znaleźć obecnie wszędzie dookoła nas.

na rynku najlepsza pozycja na temaat asertywności. Poprostu must have

na rynku najlepsza pozycja na temaat asertywności. Poprostu must have

Książka pełna... truizmów...
Jestem nieco rozczarowana, ponieważ nie ma w niej nic odkrywczego, a ćwiczenia są raczej z tych oczywistych...
Ponadto samej wiedzy jest dość mało, znaczne partie tekstu poświęcone są licznym anegdotom z życia autorki.
Możliwe, że dla osób z bardzo niską samooceną lub bardzo uległych, lektura ta jest świetna...

Książka pełna... truizmów...

Bardzo dobry kawał wiedzy, treściwa książka. Forma kursu ułatwia przyswojenie wiedzy. Podoba mi się styl pisania Pani Budzyńskiej

Trudno mi się ją czytało, bo widziałam w niej prawdę o sobie, której nie chciałam zobaczyć. Książka pomogła mi zacząć działać, reagować i rozmawiać bardziej asertywnie. Otwiera oczy! Plus za sposób rozpracowywania przekonań, bardzo ciekawy i przydatny schemat. Z podobnego korzystałam w swojej terapii poznawczo-behawioralnej. Polecam!

Szczerze to spodziewałam się więcej po tej książce. Nie była zła, ale wiele tematów poruszonych powierzchownie, może być dobra dla osoby, która nigdy wcześniej nie miała styczności z tematem. Za to sam format książki - świetny!

Długo podchodziłam do książki Oli. Potrzebowałam nowego spojrzenia na zagadnienie asertywności i pewności siebie. I nie zawiodłam się. Książka oprócz standardowych rozdziałów, zawiera bardzo dużo ćwiczeń - część z nich przerobiłam i już widzę u mnie poprawę w kwestii postrzegania pewnych spraw. Polecam!

Rozczarowanie po przeczytaniu straszne....
To nie kursoksiazka tylko opinia ,podejście i życie Budzynskiej. ( która bardzo lubię) .
Wszystko to co ona mówi na codzień w jednej książce plus parę ćwiczeń, które są na poziomie gimnazjum. Książka dla osób słabych ,które są w czarnej dupie, które po przeczytaniu książki poczują się lepiej, że każdy musi przez to przejść...

Rozczarowanie po przeczytaniu straszne....

Rewelacyjna książka z bardzo przydatnymi zadaniami, ktore mocniej wkrecają w proces nowego spojrzenia na siebie i pracy ze swoimi przekonaniami!

Sredecznie polecam! :)

Sredecznie polecam! :)

Pozytywne zaskoczenie. Książka ma interesujące wydanie i do tego jest dobrze napisana. Nie ma w niej jednak nic nowego w porownaniu do tego typu książek na rynku, więc polecam ją osobom, które za wiele książek o pewności siebie nie przeczytały.

• Psychologia
  • Rozwój