#kursoksiążka Cele i planowanie

cele planowaniem czas
poradniki
cele planowaniem czas

Na półkach: , , , ,

Autorka totalnie odmieniła moje życie, podejście do zarządzania sobą w czasie, planowania oraz realizowania celów. Dzięki tej książce zrozumiałam jak społeczeństwo i kultura wpływają na to jakie cele sobie stawiamy i czy/jak je realizujemy. Oprócz samej treści, w książce znajduje się wiele praktycznych ćwiczeń, które pomagają utrwalić wiedzę oraz "przepracować" swoje...

Bardzo rzetelna książka na temat Celów i Planowania, super napisana językiem idelanym dla kobiet! (ale jestem pewna, że i płeć męska z niej wiele wynisie!)

Poszerzyła moje spojrzenie na problem planowania, bo w zywczaju mam duuuuużo i jeszcze więcej planów , zapisek itd
Ale czego mi brakowało?
DZIAŁANIA, struktury, strategiii i innych... ktorych można się nauczyć, oraz...

Jeśli ktoś ma dużo problemy z organizacją co jak i zczym aby szło i żarło to Ola stopniowa krok po kroku poprowadzi za rąćzkę. Polecam.

• 2020
  • 2020