Jak zbudować zaangażowaną społeczność

Wydawnictwo Pełne Czasu
biznes kobiecy biznes
biznes, finanse
biznes kobiecy biznes

E-booki Oli to ciekawe case study jej biznesu. Kopalnia wiedzy dla osób, które lubią uczyć się w takiej formie.

Jestem na etapie, gdzie stawiam pierwsze kroki w budowaniu swojej firmy. Co za tym idzie swojej społeczności. Dlatego ten poradnik od Oli Budzyńskiej spadł mi jak z nieba! W moim przypadku odpowiedział na wiele pytań, które na tym etapie sobie zadałam. Znajdziecie tutaj sporo rzetelnej wiedzy, prawdziwych przykładów - innymi słowy czyste mięcho.

• 2020
  • 52 książki (2020)
  • 2020
  • Mam e-booka
  • E-booki
  • E-book

Dodaj cytat z książki Jak zbudować zaangażowaną społeczność