Bloodline

Fiona Mountain Wydawnictwo: Signet Cykl: Natasha Blake Ancestor Detective (tom 2) kryminał, sensacja, thriller
Data 1. wydania:
angielski
Signet
genealogia
Bloodline
Natasha Blake Ancestor Detective (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
angielski
genealogia

Profesjonalny genealog Natasha Blake i zagadka łącząca jej Klienta z czasem II Wojny Światowej.
Pomimo osobistej sympatii do genealogii i tajemnic historii pozycja ta nie zapadnie mi specjalnie w pamięć. Fabuła ok, rozwiązanie sprawy nawet zaskakujące – ale jednak główna bohaterka jakoś mnie do siebie nie przekonała, nie polubiłam jej.

• Po angielsku☀️
  • Genealogia📚