¡Ameryka! Drugi atlas z przepisami

Monika Mądra-PawlakJan Pawlak Wydawnictwo: Ryżowe Okulary literatura podróżnicza
Ryżowe Okulary
podróże ameryka przepisy
literatura podróżnicza
podróże ameryka przepisy

Daję maksa!
Ta książka jest PRZEPIĘKNA! istne bogactwo smaków i obrazów!
To książka kulinarno-podróżnicza, czyli łączy dwie moje miłości :) autorzy czasem strofują sami siebie, żeby nie rozpisywać się za bardzo o swoich wspomnieniach z podróży, a jak dla mnie mogłoby być JESZCZE WIĘCEJ! Chociaż wtedy książka by miała pewnie 1500 stron :))

Na książkę trafiłam przypadkiem...

• Szukam :D
  • Szukam! Kucharskie