Chamski ryż

Okładka książki Chamski ryż
Monika Mądra-PawlakJan Pawlak Wydawnictwo: Ryżowe Okulary literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Ryżowe Okulary
2019-12-06
2019-12-06
przepisy podróże azja azja południowo-wschodnia wietnam tajlandia sri lanka

Okładka książki ¡Ameryka! Drugi atlas z przepisami Monika Mądra-Pawlak, Jan Pawlak
Ocena 9,5
¡Ameryka! Drug... Monika Mądra-Pawlak...

więcej Więcej

Książka półkowa, do leżenia i przeglądania. Gotować się z niej nie da. Pomysł, aby sztucznie napakować książce objętość przez DUPLIKACJĘ KAŻDEGO PRZEPISU w języku angielskim - zdecydowanie nie dla mnie. 80 przepisów na 400 stronach a4, super praktycznie.

Książka toporna, ciężka. Do oglądania w salonie, ale nie do wsadzenia w kuchenny stojak.

Przykre to straszliwe.

• Korea
  • Szukam :D
  • 52/2020
  • Chcę w prezencie

Dodaj cytat z książki Chamski ryż