Obudź się i żyj. W Chorwacji.

Okładka książki Obudź się i żyj. W Chorwacji. Jestem Wolny
Okładka książki Obudź się i żyj. W Chorwacji.
Jestem Wolny Wydawnictwo: Jestem Wolny literatura podróżnicza
literatura podróżnicza
Jestem Wolny
2024-01-22
2024-01-22
chorwacja turystyka podróże jestem wolny makarska split chorwaci bałkany workation

Dałbym lepszą ocenę, gdyby autor rozwinął nieco bardziej niektóre wątki. Myślę, że przyszłoby mu to bez trudu, bo Jestem Wolny ma bardzo lekkie pióro.

Książka to interesujący opis Chorwacji oczami ciekawego świata podróżnika. Doskonale rozumiem autora, bo im dłużej żyję na tym świecie, tym moje przemyślenia na temat podróżowania są coraz bardziej zbliżone do tych zaprezentowanych w książce. Dlatego lektura sprawiła mi przyjemność i to zbyt krótkie dziełko mogę polecić każdemu, kto był (odżyją wspomnienia) lub zamierza (apetyt na wycieczkę wzrośnie) odwiedzić ten piękny zakątek świata, jakim jest Chorwacja.

Autora znam z jego kanału na YouTube, gdzie opowiada o życiu w Chorwacji. Książka to bardzo pozytywne zaskoczenie, choć mogłoby być nieco dłuższe, a niektóre rozdziały bardziej rozwinięte. Nie znajdziecie tutaj polecanych restauracji, miejsc. To przyjemna, pełna humoru, ironii, ale i rozmyślań lektura o chorwackich realiach, ale także krytyka dzisiejszego podróżowania, social mediów i wielu innych rzeczy. Błyskotliwa i przyjemna lektura, ciekawe zaskoczenia. Polecam wszystkim wielbicielom Chorwacji.

• E-booki

Dodaj cytat z książki Obudź się i żyj. W Chorwacji.